O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Koncert Tatabojs v Českých Budějovicích

autor : Barbora Drachovská , vydáno : 08. 11. 2004

Koncerty Tatabojs bývají tradičně velkou „šou“. Samozřejmě, že koncert v Českých Budějovicích, který se konal v rámci turné Nanotour 2004, nemohl být vyjímkou. Turné vyvrcholí 27. října v Praze. Ale vraťme se ke koncertu v ČB 15. října . Koncert se uskutečnil v BB centru Gerbera,který se ukázal jako přijatelný sál pro koncerty. Byla jsme tam poprvé a příjemně mě překvapil.

Koncert začal chvilku před devátou hodinou pádem jednoho z členů předskakující Nieriky do prostoru mezi pódiem a diváky (pěkný začátek :-)). Nierika hrála asi třičtvrtě hodiny. Ukázala i svou rychlejší a tvrdší tvář než jakou představila na kompilaci Algidance Chillout. Po skončení setu Nieriky následovala krátká pauza kvůli menším úpravám na podiu. Pak už se ukázali očekávaní Tatabojs. Nejdříve přišli pouze dva zástupci: Milan Cais (Bublina) a Mardoša. Bublina jakožto výtarník scény, začal kreslit na jakousi dotykovou plochu, která byla připojena k počítači a jeho malůvky se promítaly na velké plátno za podiem. Mardoša mezitím v roli elektronického psa Hala9000 vyprávěl příběh Nanoalba. Potom přišli i další členové zpěvačka Klárka Nemravová (jako stálý host), basista Vláďa Bár a Dušan Neuwerth (klávesy, programování).

První část koncertu se odehrávala v duchu Nanoalba. Byly odehrány všechny písničky z tohoto alba, aby byl zachován příběh. Ke káždé písničce byl na plátno za podiem promítan animovaný videoklip. Propracované světelné efekty krásně dotvářely atmosféru.

Druhá část koncertu patřila starším peckám. Nechyběly písně jako Toreadorská, Attention aux Hommes a Náměsíčná. V této části koncertu se publikum dostalo do varu, protože při předchozím sledování animovaných klipů se moc dobře „pařit“ nedalo. Koncert byl jako vždy strhující a končil kolem půlnoci. Tatabojs znovu dokázali, že stále patří mezi nejlepší kapely u nás.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006