O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Mezipatra 2004 aneb Přijďte se ohřát do kina

autor : Alena Oswaldová , vydáno : 08. 11. 2004

V pátek byl v Brně zahájen pátý ročník českého gay a lesbického filmového festivalu Mezipatra 2004. V Praze bude festival pokračovat od 15. listopadu. Festival je největší kulturní událostí ve společenském životě gayů a leseb v republice, a není divu, za čtyři roky působení přilákal jen loni na sedm tisíc diváků a letos se má účast ještě o dva tisíce zvýšit.

Nachystáno je téměř sedmdesát snímků z celého světa, které jsou rozděleny do šesti tématických kategorií: Sousedské vztahy, Stereotypy, Coming out, Labyrinty srdce, Daleko od San Francisca a Staveniště. Filmové projekce budou probíhat v Brně do 13. listopadu v kinech Art a Scala a v Praze od 15. listopadu v Aeru a Světozoru.

Festival doprovodí samozřejmě i řada výstav, divadelních představení, diskuzí a večírků. Za zmínku stojí večírek Le Buzna Celebré v pražském Abatonu (19.listopadu).

Letošní ročník si pro zastřešení celé akce vybral motiv teploměru, který spolu se sloganem „Přijďte se ohřát do kina“ odkazuje na často používané označení homosexuálů jako „teploušů“.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006