O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Koncert j.a.r v Českých Budějovicích

autor : Barbora Drachovská , vydáno : 09. 11. 2004

Kapela j.a.r. je jednou z nejoriginálnějších kapel na naší hudební scéně. Patří mezi projekty Romana Holého, který svou přítomností zaručuje vysokou kvalitu a zábavnost zároveň. Ve skupině j.a.r. se setkává několik osobností : Roman Holý, Dan Bárta , Michael Viktořík a Ota Klempíř, z nichž většina má svůj další nebo sólový projekt.

Jako vždy nezklamali a postarali se o vyčerpávající koncert, který mapoval jejich karieru od počátků až po současnost. 17. listopadu to bude 15 let od chvíle, kdy se tato vyjímečná skupina dala dohromady.

Koncert se konal v BB centru Gerbera, což je takový normální „kulturák“. J.a.r. měli začít hrát něco po půl deváté. Předskokana jim dělal Dj Maceo, kterého nikdo v sále neviděl. Jeho hudba ale byla slyšet.No, někde tam být musel….. Úderem deváté hodiny se konečně objevili j.a.r. a publikum bylo nadšené. Po dlouhé hodině čekání konečně začal koncert, který začal staršími kousky apolračoval až k nejnovějším písničkám. Michael Viktořík se ukázal jako showman . Nejdříve měl dámské růžové tričko s logem j.a.r., ve kterém tančil jako Go Go tanečnice….. Bylo mu trošku malé, krátké a těsné….Asi v půlce koncertu najednou zmizel a obevil se v zástěře s umělými dámskými vnadami. Dan Bárta měl zase na záčátku koncertu na hlavě kulicha. Musím připomenout, že v sále bylo asi třicet stupňů. Obecně byla celá skupina v „dobré náladě“:-) „jaři“ zrekapitovali celou svou 15- ti letou éru a dařilo se jim to znamenitě. Publikum si samozřemě vymohlo 2x přídavek poprvé tři a nakonec jednu píseň. Došlo i na hity , jako jsou Bulhari, Maksimig, Metamegamastítko a a Jsem pohodlný. J.A.R. se ukázali ve skvělé formě.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006