O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Nový filmový kanál CINEMAX

autor : Redakce , vydáno : 11. 11. 2004

Budapešť, 10.listopadu 2004 - Home Box Office Central Europe (HBO CE) – přední poskytovatel prémiových filmových kanálů ve střední Evropě představí v prvním čtvrtletí roku 2005 nový filmový kanál CINEMAX.

Dnes to ohlásil Phil Roter, výkonný ředitel HBO CE. Po uvedení na trh bude tento kanál k dispozici v Polsku, Maďarsku, České republice, Slovenské republice, Rumunsku a Bulharsku.

Cinemax je kanál vytvořený speciálně pro „milovníky filmu“. Na rozdíl od kanálu HBO, který nabízí nejvýznamnější filmy, speciální události a oceněné seriály, bude Cinemax vysílat pouze filmy. Nabídka kanálu Cinemax bude zahrnovat zejména filmy s hvězdným obsazením pozitivně hodnocené kritiky, nezávislé filmy a oceněné filmy celosvětové produkce. Kanál Cinemax, který byl koncipován jako ideální doplněk kanálu HBO, bude poskytovat doplňkový výběr filmů.

„Těší nás, že po prvním uvedení HBO na zdejší trh v roce 1991 máme nyní příležitost do střední Evropy přinést kanál Cinemax. Ačkoli kanál Cinemax tvoříme specificky pro středoevropské země v nichž působíme, je pro nás důležité, že koncepce kanálu se ukázala úspěšnou ve spojení s kanálem HBO v Asii a Latinské Americe. Vzhledem k této zkušenosti vnímáme kanál Cinemax jako dokonalý doplněk kanálu HBO,“ řekl Phil Roter.

„Kanál Cinemax se bude zaměřovat na kvalitní filmy s dobrým příběhem a dobrými herci, které zaujmou všechny milovníky filmu. Tento kanál bude mít jasný a uživatelsky orientovaný časový plán. Bude se jednat o model, který poskytuje specifické příležitosti ke sledování se snadno rozpoznatelnou strukturou. Denně zaručujeme kombinovaný večer s dvěma hlavními filmy ve 20 a 22 hodin. Předplatitelé kanálu Cinemax si budou moci vybírat ze širokého spektra filmů různých žánrů z celého světa,“dodala Judit Minda, programová ředitelka HBO CE.

Každý večer v týdnu na Cinemax bude mít jedinečný tématický základ, např.: Sobotní premiéra a Kino X, Zóna soumraku s nejlepšími thrillery, scifi, detektivními a napínavými filmy každou neděli večer, široká škála žánrů a témat vybraných specificky pro ženy v rámci Dámská jízda každé pondělí, Zaostřeno na… s programovými skvosty, které zaujmou milovníky filmů zajímající se o konkrétní režiséry, herce nebo témata, středeční Kino svět s nejnovějšími filmy z celého světa oceněnými filmovými kritiky, Filmová klasika s nejoblíbenějšími evergreeny každý čtvrtek a Cinemakult zaměřený na aktuální a informativní témata každý páteční večer.

Kanál Cinemax bude nabízet programový obsah nejméně pěti předních hollywoodských studií, které budou zahrnovat Warner Brothers, Disney, Sony, MGM a Paramount. Podstatná část filmů vysílaných na kanálu bude v daném regionu vysílána v televizi poprvé. Několik příkladů filmů, které přinese Cinemax:

V rámci Sobotní premiéry mohou diváci shlédnout Evelyn s Piercem Brosnanem, Švindlíři, Hope Springs s Colinem Firthem nebo Osamělý mstitel s Vinem Dieselem. Úterní vysílání nabídne Noc s Oliverem Stonem a jeho filmy Salvador a Nixon nebo Noc se Seanem Pennem: The Falcon and the Snowman a At Close Range. Středeční noc je věnovaná Světovému kinu a diváci proto budou moci shlédnout: Solino (Německo), Purple Butterfly (Čína), Astronauts (Španělsko) a Minimal Stories (Argentina). Soumrak představí: Mutant 3, Hřbitov domácích zvířat a Invaze zlodějů těl. Pondělní noc je věnována komediím a dramatům pro ženy a o ženách. Z širokého výběru uveďme jen několik příkladů: Saving Jessica Lynch, Holiday Heart nebo She is having a Baby. V rámci Dnešní klasiky se objeví filmy jako Pomáda, Návrat Růžového Pantera nebo Dobrodružství Priscilly, královny pouště. Páteční večer věnovaný aktuálním informativním tématům nabídne např.: The Trench, Palookaville, Dream With the Fishes a Baadasssss! V sobotních Hříšných potěšeních se objeví filmy jako Skandální odhalení s Michaelem Douglasem a Demi Moorovou, The Ranch nebo Love Crimes.

Cinemax bude vysílat v lokálních jazykových mutacích. V Maďarsku, České republice a Slovenské republice bude kanál dabovaný, v Polsku bude použit voice-over a v Rumunsku a Bulharsku bude opatřen titulky. Kanál bude vysílat 18 hodin denně během týdne a 24 hodin denně o víkendech.

HBO CE má bohaté zkušenosti se zaváděním prémiových a základních kanálových služeb v tomto regionu získávané průběžně již od roku 1991. Odborná způsobilost HBO CE zahrnuje programování, uplink, play-out a odbyt a marketing. Společnost HBO zavedla prémiové služby v Maďarsku, České republice, Slovenské republice, Polsku, Rumunsku, Moldávii, Bulharsku, Slovinsku a Chorvatsku. Kromě toho HBO provozuje oceněný dokumentární kanál Spektrum v Maďarsku, České republice a Slovenské republice.

O HBO Central Europe

Home Box Office, nejúspěšnější americká prémiová televizní síť začala ve střední Evropě působit v roce 1991. Poskytovala základní a prémiové placené zábavní televizní kanály pro platformy Cable TV, Direct-to-Home a MMDS. Společnost HBO CE, jejímiž vlastníky jsou HBO Inc., Disney a Sony Pictures Entertainment, v současné době poskytuje základní a prémiové kanály pro 9 států v regionu včetně Maďarska, České republiky, Slovenské republiky, Polska, Rumunska, Bulharska, Moldávie a v poslední době také Slovinska a Chorvatska.

HBO nabízí vysoce kvalitní filmový kanál s jedinečnou programovou strukturou, ve které se najde něco pro každého člena rodiny. HBO přináší nejvýznamnější filmové hity, oceněné původní seriály, exkluzivní události a největší hvězdy přímo k vám domů.

HBO Central Europe má své hlavní sídlo v Budapešti v Maďarsku.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
dotazrrr9-. -0. 2005, 01: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006