O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


SuperStar II - konec dohadů

autor : Jakub Svoboda , vydáno : 11. 11. 2004

Konec dohadů, druhá řada veleúspěšné série SuperStar se naplno rozjela. Tento týden v Ostravě, s obměněnou porotou a novou moderátorskou dvojicí, začaly dlouho očekávané konkurzy, které se od 11. listopadu přesunou do Prahy a příští týden budou ukončeny v Brně.

V souvislosti se startem konkurzních kol, zveřejnila televize Nova definitivní podobu poroty i ústřední moderátorské dvojice. Ačkoliv se prý dlouhou dobu na Nově uvažovalo o původním obsazení, realita je doslova a do písmene poloviční.

Svá místa v porotě nakonec obhájila dvojice Osvaldová – Soukup, doplní je známý podnikatel a textař Michal Horáček s Eduardem Klezlou, kterého si mohou fanoušci minulé řady pamatovat z role hlasového poradce. Předsednické pravomoci „zdědí“ po Ondřeji Hejmovi nováček soutěže, Michal Horáček.

Hejma se v porotě nakonec tedy neobjeví. Podle vlastních slov především kvůli novým podmínkám ve smlouvě, kterou mi organizátoři nabídli (rozuměj - kvůli penězům). To Horáčkovi asi tolik nevadilo (není se čemu divit, dlouhá léta strávená ředitelováním vlastní sázkové kanceláře Fortuna, mu asi dávají možnost dělat občas něco jen tak, pro radost). Navíc se nikdy netajil tím, že ho soutěž fascinuje a chce se jí věnovat i jinak než jako pouhý divák (mezi diváky jsme ho mohli vidět v téměř každém díle loňských finálových večerů). To nakonec dokazoval i jeho zájem o Anetu Langerovou, které chtěl otextovat písničky. Marná sláva, Osvaldová byla rychlejší. Jak dopadne souboj dvou věhlasných textařů tentokrát, to ukáže až čas.

Poloviční změna proběhla také v rámci moderátorů. Naštěstí se na obrazovku neprotlačila ani Nikol „Televize-Už-Mne-Nezajímá“ Lenertová, ani nová hvězda dětí i (a hlavně) dospělých, Ester Ládová, jak katastroficky věštila některá média. Místo nich se budeme na obrazovkách setkávat znovu s osvědčenou Laďkou Něrgešovou.

Pánskou půlkou dvojice se stal Robert Ripa, který vyhrál dlouho utajovaný konkurz. Ten je stejně jako Něrgešová absolventem VOŠH, neboli Vyšší odborné školy herectví. Kromě několika málo divadelních inscenací z dob studia, ho můžete znát z Příbramského divadla, kde má také stálé angažmá. Co ho ale asi nejvíce „proslavilo“, byla a je účast v chlapecké pěvecké formaci T- boyz (ne, údajně nejsou sponzorováni T-mobilem), která proslula „hitem“ Beruška. To je ostatně prý i jeho přezdívka. Před SuperStar se věnoval hlavně modelingu a reklamě, tak doufejme, že si ho Nova nevybrala pouze jako lákadlo na malé holčiny, ale že předvede něco i po profesionální stránce.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006