O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Deník Sáry - Fakt divnej večer

autor : Sára , vydáno : 13. 11. 2004

Sedim doma u compu a přemejšlim nad co nejlepším nadpisem. S lidma je sranda. Jak jednoduše se s nimi dá manipulovat. Nazvete-li článek „Umřel slavný Karel Vomáčka“, nepřečte si ho téměř nikdo. Nazvete-li ho „Vomáčka zemřel na cestě od milenky“, zaručeně si ho přečte polovina čtenářů.

A tak je to se vším.

Včera odpoledne mi volal Honza. Nezvedla jsem to, protože jsem si uměla představit tu hrozně trapnou situaci, až bych zvedla sluchátko a tam by bylo to ticho, protože bychom oba nevěděli, co říct.

Večer jsem seděla u televize. Když tak večer posedávám a pokuřuji u televize, nemám na sobě moc věcí. Většinou teplé ponožky, kraťasy a nějaké triko. Většinou bývám odlíčená a vlasy mám sepnuté jen do drdolu.

To si ale normálně člověk neuvědomuje, jak zrovna vypadá. Já jsem si to taky uvědomila až po tom, co někdo zazvonil.

Otevřela jsem a dovnitř vešel opilý Honza. Nepozdravil, na nic se nezeptal, prostě vešel dovnitř a svléknul si sako. Sedl si na pohovku a napil se ze skleničky mého vína. Teprve po tom jsem byla schopná slova.

„Co tu děláš?“

Nic. Ticho.

Sedla jsem si opatrně vedle něj. Pořád nic neříkal. Po minutě zvednul hlavu ze země, podíval se na mě, ale pořád mlčel.

Fakt jsem nevěděla, co mám dělat, protože jsem absolutně nedovedla posoudit, jestli je Honza natolik opilý, aby věděl, co dělá.

Položil mi hlavu na břicho. S malým zaváháním jsem mu pohladila vlasy. Má úžasné kudrlinky…

Nic neřekl. Byl u mě asi hodinu a jen tak ležel a nic neřekl. Najednou se beze slova zvednul a odešel.

A já si ani dneska neumím vysvětlit, co to mělo znamenat.

Měli by vymyslet slovník mužského a ženského chování pro opačná pohlaví.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006