O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Výstava \"Magdaléna Jetelová KLASSE\"

autor : ing. Ludmila Pachtová , vydáno : 14. 11. 2004

Ve středu 10.11.2004 se uskutečnila v Gallery Art Factory zahajovací vernisáž k výstavě "Magdaléna Jetelová KLASSE", věnovaná mladým umělcům, přátelům z Německa, doplněná díly naší mladší generace Michala Cimaly, Petra Pastrňáka, Floriana Frose, Víta Soukupa, Filipa Černého, Ivany Jankové, Terezy Janečkové a dalších. Výstava potrvá do 31.prosince.2004. Na neortodoxní zážitek kombinace techniky a zasazení do prostředí lze usuzovat i z dřívějšího díla paní Magdaleny, "Židle" uprostřed proudu Vltavy na nepřístupné zdi u Sovových mlýnů.

Magdalena Jetelová - foto V.Kotěšovec

Alarmující, vzrušení, ostražitost a napětí vyvolávající náladu navozují již vstupní prostory k výstavě, které bychom v centru Prahy neočekávaly.

Gallery Art Factory - foto V.Kotěšovec

Co nám chtějí sdělit? Co se odehrává v mladých duších? Podvědomý pocit ztráty sebe sama v upadající společnosti, postupné přizpůsobování čistého bílého vědomí pekelným barvám okolí nebo důmyslné vizionářství, které poukazuje na hrozbu válečné vřavy, na jednotlivce, který sám sebe přetírá a bez přemýšlení poslušně připravuje vlastní zkázu, zmizení v krvavé hrozbě? Podobné otazníky se vyrojí při pohledu na planoucí, živé dílo.

Živý obraz - foto V.Kotěšovec

Florian Frose: Virus - foto V.Kotěšovec

Zastavte zákeřné virové onemocnění, manipulující, bezrozumovou techniku! Lze si domýšlet volání při zhlédnutí kovových sochařských děl Floriana Frose a Michala Cimaly. Z vyzrálého Cimalova provedení na akrylových plátnech číší vyšší realistická rozvaha, vyváženost, široký záběr a smysl pro zachycení radostného detailu i v šedé nudě života.

Michal Cimala: Ryder - model k soše a plátna, foto V.Kotěšovec

Mezi neurčitelnými krajinami se potuluje "Muž u zdi", bez tváře, chudobou obnažený, dílo Jana Slovenčíka.

Jan Slovenčík: Muž u zdi - foto V.Kotěšovec

Protiklad a zklidnění se dostavuje shlédnutím plátna Petra Pastrňáka - "Pieta" a abstraktně laděné obrazy, v nichž lze rozpoznat portréty dívek zavěšené aranžery výstavy, ať již záměrně nebo omylem v jogistické poloze Kapalásany.

Petr Pastrňák: Pieta, foto V.Kotěšovec

Dějiny nás už mnohokrát utvrdily, že se nevyplácí zametat chodníčky pro mládí ke snadné slávě a pohodlí. Stejně nebezpečné může být přehlížení. Budete-li mít cestu po Václavském náměstí, věnujte chvilku domu č.15. Výstava stojí za shlédnutí.

Abstraktní portréty ženy, foto V.Kotěšovec

foto: Václav Kotěšovec

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006