O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Chlapi? Dobrý tak možná na sex!

autor : Sára , vydáno : 16. 11. 2004

Rozhodla jsem se přestat trápit s takovými malichernostmi jako jsou chlapi! No co, jsou jiní, nebudu se přece trápit! Zašla jsem k jedné opravdu skvělé paní a ta mi fakt pověděla tolik věcí, že se ze mě stal absolutně vyrovnanej člověk! Sbohem problémy s mužskejma!

Házim za hlavu, že Nejvíc sexy chlap v mým seznamu mě nechce. Házím za hlavu, že můj nejlepší kamarád se do mě nejspíše zamiloval a rozpadá se mu kvůli mně manželství! Házím za hlavu, že mi poslíček v práci dělá milostné návrhy!

Ať to jde všechno k čertu. Jsem absolutně šťastný a vyrovnaný člověk.

Tak a hned po tom, co se zbavím závislosti na chlapech (=lásce a sexu), zbavím se taky závislosti na mobilu, internetu a přestanu kouřit.

A sbalím nějakého mladého jinocha a budu si hrát :-)

Ne, fakt, ženský, přišla jsem na to, že chlapi prostě letěj jenom na střední proud. Když jste pod čarou, chlap se za vás stydí, když nad čarou, tak se zase stydí před vámi!

Teď ještě jestli jsem pod čarou nebo nad čarou…. Eh.

P.S: Mladí a pohlední jinoši nechť se hlásí na mém e-mailu.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re: Článek2-. -0. 2005, 15: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006