O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Pivaři se cítí ohroženi

autor : PlusPress , vydáno : 16. 11. 2004

Budoucnosti se děsí pravidelní návštěvníci restaurace The Robin Hood ve velšském Cardiffu. Hrozí jim totiž nebezpečí, že místo napěněných půllitrů jim zanedlouho bude servírována proslulá Gounodova Ave Maria a další lahůdky světového hudebního repertoáru.

Starobylý lokál totiž za 1,2 miliónu euro koupili rodiče vycházející pěvecké hvězdy Charlotte Churchové. Osmnáctiletá zpěvačka si u britských hudebních kritiků vysloužila přezdívku Teenie-Callas, protože disponuje stejným hlasovým fondem jako nejslavnější koloraturní pěvkyně 20. století.

"Vše nasvědčuje tomu, že mladá umělkyně chce tradiční hospůdku využívat ke svým vystoupením," strachují se štamgasti a dokonce se rozhodli sepsat petici, která by měla znemožnit přeměnu lokálu v koncertní síň.

"Chápeme sice, že Charlotte pochází z našeho města a právě tady jako dítě začínala zpívat, to ji však neopravňuje, aby pravověrným Velšanům upírala právo na pěnivý mok," řekl reportérům deníku The Sun čtyřiatřicetiletý vůdce pivních vzbouřenců Huw Burke.

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006