O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Cyril Svoboda zase rozčílí svoji ženu

autor : PlusPress , vydáno : 18. 11. 2004

Opět na poslední chvíli se chystá nakupovat vánoční dárky ministr zahraničních věcí Cyril Svoboda. Navíc prý nakupuje hrozně špatně, protože nad tím vůbec nepřemýšlí. Nejvíce si dává záležet na výběru dárku pro svoji ženu. V Mikuláše se už neproměňuje.

Cyril Svoboda s dárkem

"Já nakupuji špatně, protože nakupuji velice rychle a nikdy nad tím nepřemýšlím, čímž rozčiluji svoji ženu, která vždycky zvažuje, co nakoupí. Takže až přijde čas vánočních dárků, tak já teprve vyrazím do obchodů a jsem přesvědčen, že to za odpoledne zvládnu. Ale já nenakupuji dárky pro mnoho lidí, protože to většinou dělá moje žena, která zajišťuje dárky pro celou rodinu. Já se musím postarat hlavně o dárek pro svoji ženu," řekl Cyril Svoboda a s úsměvem připomněl, že v mládí chodil nadělovat jako Mikuláš.

"Teď už bych si jako Mikuláš připadal trochu divně. Tenkrát to bylo ale fajn, měl jsem půjčenou pravou mitru a pravý ornát, takže žádná umělotina, žádné papíry nebo nějaké divné látky, jako Mikuláš jsem vypadal opravdicky."

Ministr má období Vánoc moc rád a to hlavně pokud je bílá zima, protože celá rodina vášnivě lyžuje.

"Nikdy nejezdíme na dovolenou za teplem, protože my rádi lyžujeme, a to by byla hrůza, kdyby bylo teplo a nebyl sníh," zhrozil se naoko Cyril Svoboda.

Zdroj : PRAHA (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006