O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Famufest 2004

autor : Alena Oswaldová , vydáno : 18. 11. 2004

V neděli byl slavnostně zakončen 21. ročník studentského festivalu Famufest 2004, tradičně organizovaného studenty produkce pražské Filmové a televizní fakulty Akademie múzických umění, sloužící především k prezentaci tvorby zauplynulý školní rok, a neméně k reflexi jak mez studenty, tak veřejností.

Soutěžilo se ve třinácti kategoriích, mezi kterými se objevila cena za nejlepší režii hraného filmu (cenu předal Juraj Herz Vítu Krausovi za snímek Malý svět), střih (obdržel Michal Hýka opět za Malý svět), produkci (získal za produkování Českého snu Filip Čermák), nejlepší divácký film (do třetice Malý svět) a nakonec nejlepší film festivalu (ČESKÝ SEN, režie, scénář: Vít Klusák, Filip Remunda).

Vedle „Famáků“ se o přízeň diváků utkali i studenti z Písku, Zlína, pražské AVU, a rovněž zahraniční studentské filmy. Frekventanti zahraničních kurzů FAMU mohli získat ocenění nazvané Best Film Of FAMU International .

Po celou dobu festivalu (do 14. listopadu) probíhali v pražském Divadle Archa filmové projekce, fotografické výstavy, koncerty, divadla a samozřejmě i zmíněná soutěž o nejlepší FAMU filmy. V hudební sekci doprovodného programu se objevila populární stálice českého ska kapela Sto zvířat, nejlepší český MC Dr. Kary, kapely Ahmed má hlad, Alvik a řada Djs.

Letošní Famufest si jako své motto vybral „udělej si to sám/a“, a tak si budoucí filmoví mágové mohli své tvůrčí schopnosti otestovat v Oskarboxu, který umožnil natočit si vlastní krátký šot. Autorské filmy odvysílala festivalová televize na svém interním okruhu a nejlepší byly každý den odměněny.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006