O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Po stopách Karla Hynka Máchy

autor : Michaela Mazancová , vydáno : 18. 11. 2004

23.11. 2004 od 19 hodin v Divadle za plotem v Bohnicích Večer bude věnovaný odkazu básníka K. H. Máchy. Diváci se dozví jednak něco více ze soukromí K.H. Máchy v souvislosti s tím, jak ovlivňovalo jeho tvorbu. Objeví se ukázky z jeho korespondence i deníku.

A samozřejmě nebude chybět přednes z jeho méně známé tvorby. Literární část programu bude doplněna živou hudbou, kdy vystoupí písničkář Zbyněk Zeman. Ostatní účinkující: Libor Ulovec, Martina Bittnerová, Jana Rubešová, Ivona Březinová.

Po stopách Karla Hynka Máchy

aneb co jsme se ve školách neučili

Za občanské sdruení Neraweb (www.osn.neraweb.cz)

Miroslav Černý, předseda

Martina Bittnerová, místopředseda

Autorka je šéfredaktorkou O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006