O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Obrovský potenciál pro snížení emisí CO2

autor : Redakce , vydáno : 19. 11. 2004

Platnost mezinárodní dohody o ochraně klimatu, která se zrodila v roce 1997 v Japonsku, závisela už jen na podpisu ruského prezidenta Vladimíra Putina. K ratifikaci došlo 5. listopadu 2004. Dohoda se tak stala mezinárodně závaznou.

Senior viceprezident skupiny Rockwool International S/A Jakob Sørensen okomentoval podpis prezidenta Putina pod mezinárodní dohodou o snížení emisí skleníkových plynů jako „důležitý krok v boji za snížení emisí CO2“.

Nejvíce energie se v dnešní době spotřebovává v budovách. Budovy se rovněž nejvíce podílejí na emisích CO2. V celé Evropské unii lze renovací budov tak, aby odpovídaly moderním energetickým standardům, ušetřit ročně téměř 400 milionů tun CO2. Pro srovnání: Evropská unie musí podle Kjótského protokolu snížit do roku 2012 emise CO2 o 8 % (266 mil. tun) ve srovnání s rokem 1990.

První krok

Kjótský protokol sám o sobě problém klimatických změn nevyřeší. Podle Jakoba Sørensena je to však důležitý první krok.

Podle analýz, které si nechala vypracovat Evropská unie, budou muset průmyslové země do roku 2002 snížit své emise CO2 o 30 % ve srovnání s jejich množstvím v roce 1990. Do roku 2050 se počítá s dalším snížením o 60 až 80 %, pokud má průměrná teplota vzrůst o „pouhé“ dva stupně Celsia.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006