O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


V seriálu Redakce si zahraje i Iveta Bartošová

autor : Redakce , vydáno : 19. 11. 2004

Oblíbený televizní seriál Redakce bude hostit ve čtvrtek 18. listopadu v jubilejním 10. pokračování Ivetu Bartošovou. Zpěvačka se podobně jako v předchozím díle její kolega z hudební branže Martin Maxa představí v jedné z vedlejších rolí.

Ivetu Bartošovou obsadili režiséři seriálu Redakce Tomáš Krejčí a Jiří Vejdělek do role servírky v luxusním podniku, která při romantické večeři obsluhuje čerstvě zamilovaný pár Alici (Barbora Kodetová) a Viktora (David Matásek).

V roli zvláštních hostů se v předchozích částech seriálu představila řada osobností známých z obrazovky Novy. Kromě Martina Maxy mohli diváci vidět i moderátory Lenku Hornovou (Prásk) a Stanislava Brunclíka (Střepiny) a reportéry Televizních novin Kamila Housku a Ivana Břešťáka. V sedmém díle se dokonce objevila i zahraniční hvězda, americká herečka May Prett, která se proslavila především v seriálu Třetí hlídka.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006