O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Deník Fanouše - Trefa do černýho

autor : Fanouš , vydáno : 21. 11. 2004

Bohužel nejsem jedinej, komu se moje holka líbí a kdo ji miluje. A bohužel já nejsem jedinej, kdo se líbí jí a koho snad začíná i milovat:-( Je to pro všechny zúčastněný dost prekérní situace. Na minulej víkend sme se domluvili, že spolu strávíme víkend. Doufal sem, že si vše vysvětlíme! Bohužel sme nebyli sami. Jeli sme totiž na chalupu k jejím prarodičům a ještě tam s náma byla i její ségra. A zpočátku to vypadalo, že k žádnýmu ujasnění vztahů nebude příležitost…

Nenaskytla se žádná vhodná chvilka, abysme si s přítelkyní promluvili a i kdyby ano, nešlo by to. Chovala se tak, že sem měl pokaždý pocit, že ji tim snad obtěžuju. Ona totiž zaujala (netozhodnost je ostatně jejím dobrým zvykem:-) pasivní pozici v naivní myšlence, že tim snad nikomu (ani sobě) neublíží.

Rozhodl sem se proto probořit tu komunikační bariéru oklikou. Ráno sem vstal podstatně dřív a vzbudil tu její sestru (se kterou mám, jak doufám, poměrně dobrý vztah). Vyklopil sem jí všechno, co sem měl na srdci a žádal ji o radu. Vyložil sem jí, jak je hrozný bejt pořád ve stresu, kdy si musim dávat imrvére pozor, abych nebyl náhodou horší než někdo jinej… Samozřejmě byla do celý záležitosti zasvěcena mnohem víc než já. Zachovala se nejlíp jak uměla: chápavě mě vyslechla, přátelsky utišila a podpořila, a zároveň neřekla víc než musela, aby "nezradila" svoji sestru (což je samozřejmě pochopitelný).

Po snídani sme se všichni tři rozhodli, že si uděláme společnej výlet do města, kde právě probíhal trh. Jeho doprovodnou akcí bylo několik zapomenutých pouťových atrakcí. Nejdřív sme, na výsostný přání mý přítelkyně, absolvovali jízdu na labutích. A ty sousedily se střelnicí. Holky mě brzo začaly pobízet, abych jim vystřelil růže. Popravdě řečeno, chtěl sem se tomu zbaběle vyhnout. Střelba je totiž sázka do loterie (zvlášť u poťovýho stánku), a přesto je úspěšnost střelce vnímaná jakoby celkový schopnosti chlapa! Asi to nějak souvisí s ustálenou představou muže jakožto lovce. A ony mě obě schválně popichovaly, protože chtěly vědět, jak v tuhle "zkoušku" zvládnu. A mně se fakt moc střílet nechtělo a nechtělo…

Namítnul sem proto rychle, že pušky na poutích bejvaj stejně zakřivený, takže to nemá cenu. Pak sem si ale uvědomil, v jaký sem vlastně tý nezáviděníhodný "konkurenční" pozici. A tak mi nezbejvalo, než se ukázat v dobrym světle i za cenu určitýho rizika. Měl sem čtyři rány. První sice růži úplně nesetřelila, ale škrtla špejli tak, že ji nalomila! Střelcům přede mnou takovou ránu ta drsňačka uvnitř střelnice uznala. Mně ale ne! Neměl sem prej předtim vykládat, že má vohnutý pušky, když to nebyla pravda. Sakra, vona to slyšela… No nic, ještě sem měl tři střely v záloze. Prásk! Prásk!! Prásk!!! …tři růže byly dole a putovaly k nadšeným divačkám. Jó, risk byl tentokrát skutečně zisk:-)

Po návratu z výletu sme si šli s přítelkyní lehnout. Konečně sami! Nebylo mi však souzeno užít si ani jednu intimnější chvilku! Zvenku se totiž ozval děda mé dívky, že za ní přijela návštěva. Odměna pro úspěšného střelce tak odběhla. Kdo by to tak mohl bejt? Napadla mě bláznivá, ale zároveň děsivá myšlenka, KDO by to třeba taky mohl bejt.

Přišel sem do obýváku, podíval se na člověka sedícího na pohovce a dosud neskutečná vize se stala hořkou skutečností. Je to vůbec možný? Kde bere tolik drzosti sem přijet, když sem tu s ní já. Kde bere tolik drzosti sem vůbec přijet? Nemůže tu bejt navíc poprvý, když věděl kde to je… (no, buď je sice charakterní jak vypadá, ale je teda úplně blbej anebo to dělá schválně a vypočítavě, ovšem pak je teda pěkná svině.)

Naproti němu seděla poněkud rozpačitá sestra "mé přítelkyně". Říkala cosi, že spala a ON najednou vešel, což se jí prolnulo a tak si myslela, že se jí to jen zdá.

"Mně se tady taky snad jenom zdáš," namítnul sem suše. Moje poznámka však byla účelně ignorovaná a všichni dělali jakoby nic. Všichni, včetně mě - musel sem přistoupit na jejich "hru". Jakoby šlo o naprosto normální návštěvu.

Zatímco hovor probíhal v neutrálních mezích témat (o počasí, o pořadech v televizi...apod.) já myslel na to, že se mi teď fakt moc střílet chtělo a chtělo... No a kdybych nakonec využil týhle nečekaný příležitosti, tak by se naše vzájemný vztahy velice rychle ujasnily:-)

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re: Článekpřítelkynina sestra1-. -1. 2004, 25: 0
   Re: Článekbratranec sestry z ...1-. -1. 2004, 26: 0
   Re: ČlánekPaul1-. -1. 2004, 29: 1
      Re: Článeksestřenka2-. -1. 2004, 02: 0
Re: Článekpřítelkynina sestra2-. -1. 2004, 04: 0
A jakanonymní jistota2-. -1. 2004, 07: 1
   děti, děti...babička2-. -0. 2005, 11: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006