O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Muzikál CATS

autor : Jade , vydáno : 22. 11. 2004

Muzikál CATS od Andrea Lloyda Webera ( který je skladatelem zvučných názvů muzikálů jako je například Jesus Christ Superstar, Evita atd. ) je od 23. října 2004, kdy započaly úspěšné předpremiéry, poprvé v této podobě v České republice.

Již od 5.listopadu 2004 probíhají v Pražském divadle Milénium přestavení pro veřejnost. Předpokládám muzikál CATS mají u nás velký úspěch, protože když se moje kamarádka snažila zakoupit vstupenky na představení v den mých narozenin byla volná místa již v posledním sektoru a to asi v předposlední řadě.

Slavný muzikálový skladatel Andrea Lloyda Webera se prý nikdy netajil láskou ke kočkám a proto je celý muzikál od počátku až do konce o kočkách a jejich trápení, starostech radostech a přáních.

Dějová linie tohoto muzikálu není nijak těžká k pochopení, jedná se spíše o výčet a charakterů vlastností a života různých druhů koček. Pro příklad Grizabella je stará ošumtělá kočka se vzpomínky, kocour Múz který žije ze vzpomínek své slávy, Vašnosta Brum si dokáže užívat života plnými doušky, kouzelník Abraka-máryfuk, a jiné.

Malá scéna divadla Milénium dává šanci pracovat a být ve spojení s divákem a to myslím opravdu do posledního písmene a snad i proto jsem později byla spokojená s místy uprostřed vzadu. Nemám totiž ani páru jak bych se zachovala kdyby se mi nějaký „mlsný“ kocour začal otírat o nohy a nebo by si na schody mezi sedadly sedla hned vedle mé krajní sedačky některá z nádherně namaskovaných koček. Musím uznat že masky a líčení tohoto muzikálu je opravdu úchvatné ale přemýšlím zda-li to nebylo na úkor rekvizit kterých bylo opravdu velmi poskromnu?

V této chvíli se musím přiznat, že tento muzikál jsem chtěla vidět nejenom proto že je to jeden z těch mnoha slavných muzikálů, který jsem si nechtěla nechat ujít ale taktéž kvůli slavné písni Memory kterou v tomto muzikále zpívá kočka jménem Grizabell ( Yvetta Blanarovičová alternuje jí Dita Hořínková ). Malou roli Grizabell si vynahradíte nádherným zpěvem a samotný textem písně při kterém asi nejen mě ale i Vám zamrazí po celém těle. Těšila jsem se že si zakoupím CD s tímto muzikálem, tedy především kvůli již zmiňované písni Memory ale bohužel prý zatím není.

Co dodat. Malé prostory a skromné kulisy vynahradí skvostné masky a líčení. Jednoduchý děj vám vynahradí přímo akrobatická čísla a přímý kontakt s divákem máte jako poděkování za nemalé vstupné.Možná čekáte nějaké ohodnocení tak snad jen, pakliže se neradi mazlíte z herci tak si nekupujte první řadu a čekáte-li rozvětvený děj a zápletku jděte raději do kina.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
líbiloZelda2-. -1. 2004, 17: 1
supert.tyky1-. -0. 2005, 21: 1
fotky z muzikálusnílek3-. -0. 2005, 22: 2
fotky z muzikálusnílek3-. -0. 2005, 22: 2
catsdvoracek4-. -0. 2005, 07: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006