O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Vánoce nepřicházejí, Vánoce útočí!

autor : Petr Bylok , vydáno : 22. 11. 2004

Obchodní centra nám Vánoční svátky vnucují už od konce léta. Možná jsme si na to zvykli, ale což takhle ty letošní svátky strávit v pohodě a bez stresu.

Tuhle jsem jel zamyšlen tramvají a co to nevidím – V Praze na Malostranském náměstí zrovna dělníci stavěli vysoký vánoční strom. Udiveně jsem se podíval na datum . Vždyť je teprve půlka listopadu! Ne že bych nebyl příznivcem dlouhých oslav, zvláště když je dost jídla a pití, ale co je moc, to je moc. A co teprve reklama v hyper- a supermarketech. Již od konce prázdnin nás bombardují vánoční výzdobou. Od stropů visí zvonečky, větvičky a všichni nám nabízejí jednoznačně nejlepší nabídky. Výsledkem bývá většinou jen stres z toho, jestli jsme pořídili ty nejlepší dárky nebo koupili toho nejlevnějšího kapra.

Neříkám, že nejlepší způsob slavení konce roku je jen se na sebe hezky usmát a pod stromečkem najít nic než opadané jehličí. Bohužel někde chybí i ten úsměv. Jak tedy slavit Vánoce? Jak chcete, hlavní a jediná podmínka je , aby jste vy i vaše rodina byli šťastní a cítili se v pohodě. A to jde i bez dárků za tisíce. Já osobně mám nejraději takové Vánoce, jaké jsem zažil, když jsem byl malý kluk. Celé to vždy začalo už s příchodem Mikuláše. Zdravě jsme se s bratrem báli jeho družiny, zvláště čerta. Díky tomu jsme taky byli celý prosinec poslušní. Štědrý den začínal už ráno, kdy jsme posnídali vánočku a kakao a pak jsme shlédli oblíbené pohádky. Maminka s tatínkem mezitím připravovali sváteční večeři. Ta se skládala z rybí polévky, kapra a bramborového salátu. Ještě před večeří jsme se šli podívat do kostela na Betlém a na mši. Tam jsme šli bez mamky, neboť ta ještě musela připravit na stůl a dát dárky pod stromeček. Vzpomínám si jak se na sebe celý večer maminka s tatínkem usmívali. A tak to má být, není důležité jak drahé dárky dáte, důležité je, že máte své blízké upřímně rádi.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
souhlasím JADE1-. -1. 2004, 23: 1
   Teď jde o to, kdo je opožděný...M.M.1-. -1. 2004, 23: 2
      Teď jde o to, kdo je opožděný...JADE1-. -1. 2004, 30: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006