Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.
V Praze neexistuje prakticky od šedesátých let typické nové generační divadlo, které známe v podobě Semaforu či Šimka a Grossmana. A už vůbec ne pak divadlo, kam by bez problémů mohli zajít rodiče s dětmi a nenudili se.
O něco podobného se v roce 1999 začal pokoušet herec Ypsilonky Martin Jirouš. Principál a autor nejdřív napsal svoji prvotinu pro starší herečky v důchodovém věku, aby si mohly ještě zahrát… Chtěl oslovit profesorky hlasové výchovy a s nimi černou satirickou komedii uvést v některém pražském divadle. Pak ho ale napadlo naopak se obrátit na studentky herectví a absolventa Konzervatoře Jiřího Ployhara. Soubor našel azyl v KC Novodvorská. Jenomže během rekonstrukce objektu. Zkoušelo se za zvuků sbíječek na zaprášeném jevišti a díky těmto extrémním podmínkám dostalo divadlo i název.
Od začátku bylo zřejmé, že půjde o „extrém“ úplně ve všem – obsazení se několikrát měnilo, mladé herečky se psychicky hroutily a skládaly Janoušovi „drsné role starých dam“ k nohám, před premiérou „Milady“ představitelka titulní úlohy Karolina Kaiserová vážně onemocněla. Premiéra se nakonec konala až na podzim 1999 v Řetízku na DAMU a slavnostní premiéra v dubnu 2000 v Branickém divadle. Během pokračující rekonstrukce KCN se hrálo v Damúze v Řetězové ulici a v Akcentu na Smíchově. Dnes má stálou scénu v KCN.
V roce 2000 divadlo absolvovalo s inscenací „Milada„ první zájezdy do Písku a Jablonce nad Nisou. Ve sklepě Obchodní akademie na Vinohradech intenzivně zkoušelo „Prázdninové iluze“, které slavnostně uvedlo před Vánoci v Akcentu. Tam a v Damúze také pravidelně hrálo v roce 2001, až do března, kdy konečně skončila rekonstrukce Novodvorské. Slavnostním představením „Prázdninových iluzí“ zahájil Extrém 5. března 2001 divadelní život v této části Prahy. Následovaly další inscenace a komponované pořady, jako např. nezapomenutelný vánoční večer s Muzikou Špalíček, která se vlastně setkala s Extrémem až na jevišti, kde byla naprosto konsternována scénkou Jaroslava Hanuše a Karoliny Kaiserové „Zabíjení vánočního kapra“.
Divadlem Extrém prošla řada mladých herců. Někteří zůstali, jiní hrají v pražských divadlech. Každá inscenace je vlastně samostatným projektem, na kterém se setkává skupina vybraných herců. Prošli tudy například Ester Gerová, Michal Novotný (dnes na Vinohradech), Jitka Schneiderová (Studio-Y), Renata Rychlá (Studio-Y), Kryštof Hádek (dnes Rokoko) a další.
Na repertoáru přibyla krkonošská pohádka „Jak Trautenberk dělal Krakonošovi ducha“ a velmi se vydařil „Extrémní vánoční večer“. V roce 2002 vznikla „Naše Pobřežní hlídka“ (parodie na televizní seriál). Vše s humorem, písničkami… Bylo extrémní v zimě sehnat červené plavky…
Rok 2003 zahájili uvažováním o tradici „Extrémního vánočního večera“. „Naše Pobřežní hlídka“ se hrála na domácí scéně, zájezdech i festivalech. Objevili je další diváci, i když sídlí vlastně na periferii.
Letos se chystá derniéra „Milady“ a „Prázdninových iluzí“. Ovšem v závěru je příprava hry pro celou rodinu „Harry Lotr“ (myšácké gangstnerky na motivy oblíbeného filmu „Někdo to rád horké“, jen se bude bojovat o kus sýra). A na podzim 2005 se můžeme těšit na historický pohádkový příběh se skupinou historického šermu Bordýři.
Pokud byste chtěli Extrém vidět, máte šanci 12. 12. ve 14.00 (Harry Lotr) nebo 15. 12. v 19.30 (Naše pobřežní hlídka). Nebude to ztracený čas. Principál se snaží o skutečně profesionální scénu.