O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Co nabídne David Copperfield v Grand Illusion ?

autor : Redakce , vydáno : 26. 11. 2004

Představte si, že můžete vyhrát v loterii, přenést se v okamžiku na vytoužené místo, vlastnit auto svých snů, zvrátit čas a znovu se sejít s milovanými lidmi, jež jste ztratili. Tohle vše se může opravdu stát, a to každou noc!

„Grand Illusion“ je ve shodě s názvem celého představení logickou a úžasnou ukázkou vývoje magického umění svého tvůrce. V „Grand Illusion“ Copperfield převádí pomocí svých nejnovějších kouzel sny (a výjimečně i pár nočních můr) v realitu.

„Aby bylo kouzlo opravdu dobré“, říká David Copperfield, „musí udržet krok nebo dokonce předčít ty nejlepší filmy a divadlo. Snažím se při své práci vycházet z toho, o čem lidé opravdu sní. Většina z nás nesní o vytahování králíků z klobouku. Ale na lidi zapůsobí, když zhmotníte jejich vlastní sny, sny, které jich většina sdílí a o kterých se domnívají, že jsou neuskutečnitelné. V kině divák sleduje, jak se naplňují sny filmových postav.“

A Copperfield dodává: „V ´Grand Illusion´ se divákům jejich sny uskuteční v přímém přenosu, před jejich vlastníma očima a trojdimenzionálně. Je to interaktivní prožitek splněného přání. Nic takového předtím nikdo nepředvedl. ´Grand Illusion´ pracuje se skutečnými lidmi, kteří sní o tom, aby se znovu sešli s milovanou osobou, o níž se domnívají, že už ji nikdy nespatří. Tento sen se jim splní přímo před zraky 3 nebo 4 tisíc diváků, kteří si tak mohou ověřit, že k tomu opravdu došlo.

Copperfield dále vysvětluje: „při ´Grand Illusion´ jsem se nechal částečně inspirovat nesplněným přáním svého dědečka, které s ním sdílí i spousta dalších lidí, přáním vyhrát v loterii a konečně si pořídit to, o čem vždycky snil. Nazvali jsme toto představení ´intimním´ večerem velkolepých iluzí také proto, že je interaktivní. V jedné chvíli se diváci dozví, jak předpovědět čísla tažená tentýž večer v loterii. Mohou se tak zapojit do kouzel, která stírají hranice mezi magií a skutečností.“

Součástí této show jsou i tato jednotlivá čísla:

SHLEDÁNÍ

Divák se zde vydává na cestu svých snů. Při „Shledání“ se osobě, která touží po usmíření s milovaným člověkem, tento sen splní díky jednomu z nejpřekvapivějších a nejdojemnějších kouzel, jaká kdy byla zrealizována. Osoba, která spolu s Copperfieldem stojí na rameni jeřábu nad hlavami diváků, náhle a nečekaně zmizí, aby se za okamžik objevila na místě svých snů, které si předtím sama vybrala. Divák se magicky ocitne na místě svých snů, ať již je tím místem Hackensack nebo Honolulu. „Shledání“ je tak náročné kouzlo, že při něm Copperfield nabízí důkaz, nad kterým by i Johnny Cochran zblednul závistí.

ZABIJÁK

Při této ryzí ukázce kouzelnické zručnosti předvádí Copperfield kouzlo „nablízko“ se smrtícím černým africkým škorpiónem. Tento navýsost originální, děsivý a nebezpečný kousek je opravdovým testem Copperfieldovy vůle a obratnosti, testem, který by se doma neměl zkoušet.

SQUEEZEBOX

Copperfield povznáší liposukci na zcela novou úroveň, když se tento 186 cm vysoký „Král magie“ směstná do krabičky, jež by se vešla do krabice od bot.

LOTERIE

„Loterie“, inspirovaná nenaplněným snem Davidova dědečka, je ukázkou úžasného hlavolamu. Copperfield se s diváky podělí o tajnou metodu, jak předpovědět čísla tažená v „Loterii“.

MUŽ PROTI OCELI

David prošel Velkou čínskou zdí. Tentokrát to předvede poněkud pomaleji. Místo aby prošel, propluje pevnou ocelí na důkaz toho, že sny dokáží rozpustit jakoukoliv překážku.

TŘINÁCT

Jedno z Copperfieldových nejvíce žádaných čísel. 13 naprosto náhodně vybraných diváků zmizí a zanechá tak v hledišti rodinu a přátele, kteří nevědí, zda mají tleskat nebo se o své milované začít strachovat. Jejich obavy se rozplynou, když se těchto 13 osob zčistajasna objeví na těch nejneuvěřitelnějších místech.

„David Copperfield: An Intimate Evening of Grand Illusion“ je působivé představení, které divákům změní život, pronikne do jejich srdcí i mysli a přenese je na hostinu splněných přání. Tato Copperfieldova nová show představuje naprostý převrat i díky smyslu pro improvizovaný pódiový humor svého tvůrce, pro důvěrnou a zároveň velkolepou atmosféřu a osobní a zároveň universální rozměr tohoto představení plného zázraků, na něž divák nikdy nezapomene.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006