O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Resident evil 2: Appocalypse

autor : Petr Bylok , vydáno : 30. 11. 2004

Za několik měsíců budou na naše kina už po druhé útočit rezidentní zombíci. My vám však nabízíme již nyní exklusivní recenzi.

Neznámo kde v Americe, v jednom menším městě, sídlí společnost Umbrella corporation, které provádí výzkumy všeho druhu. Podaří se jí vynalézt T-virus, látku, která mění lidi, a nejenom je, na hrůzostrašné zombie. A na hlavní hrdince zůstává, aby se s nimi vypořádala. To všechno se stalo již v prvním díle, jehož konec přímo nutil filmaře k natočení druhému dílu. A bohužel i u tohoto titulu platí pravidlo horší dvojky.

Hlavní hrdinka Alice

Jestliže se dal první díl s výtkami zařadit do strašidelného žánru, a to jen díky několika „lekačkám“, dvojka je jen a jen akcí za temné noci. Tomu se podřídil i příběh, parta hlavních hrdinů se musí dostat z města plného smrti do úsvitu, kdy bude zničeno. Cestu jim však blokují nejen tisíce nemrtvých, ale i něco mnohem horšího…

Musím uznat že film má i své klady, například fešnou hlavní hrdinku a nechutné záporáky. Celkový dojem je však navýsost průměrný, od průměrných hereckých výkonů až po průměrné efekty. Z pěti hvězdiček bych filmu Resident evil 2 dal tak tři. Ale pokud jste milovníky zombíků, filmů odehrávajících se v noci anebo původní hry, nenechte si ho ujít. A navíc, podle konce filmu se určitě chystá další pokračování!

Jméno: Resident evil 2: Appocalypse ***/*****

Režie: Paul Anderson

Hrají: Milla Jovovich, Michelle Rodriguez

Foto : Sonypictures

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Nic mocRaven2-. -0. 2005, 18: 0
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006