O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Za fotografiemi na poštu

autor : Mgr. Tomáš Vladislav Novák , vydáno : 30. 11. 2004

V ulici Zelenky Hajského na pražském Žižkově je obyčejná pošta. Výjimečná je tím, že je zároveň výstavní síní. Momentálně v ní lze shlédnout fotografie nedávného kandidáta na senátora Jana Malypetra.

Jak se zrodil nápad vystavovat na poště nevím. Faktem je, že „galerista“ a kurátor všech výstav v jedné osobě Pavel Augusta připravuje každý měsíc novou expozici, malou rozsahem, ale o to milejší. Vždyť kdo by na poště hledal něco příjemného?

Ve čtvrtek 25. listopadu se na v pořadí již 39. výstavě představil Jan Malypetr, donedávna bojující o senátorské křeslo, jako citlivý fotograf. Jeho fotografie se nedají v žádném případě nazvat velkým uměním, ani nejsou nijak rozpřáhlé do šířky svou tématikou. Zachycují pouze jedno místo v Alpách, kam autor pravidelně jezdí již řadu let. Alpy jsou samozřejmě fotogenické samy o sobě, ale vnímavý pozorovatel je dokáže zachytit v jejich různých proměnách, náladách, předvést jejich krásu člověku, který do nich ještě nezavítal, a připomenout atmosféru těm, kdo již jejich štíty spatřili na vlastní oči.

Každopádně je příjemné uklidnit duši i srdce po v zásadě nepříjemném poštovním úkonu pohledem na kvalitní fotografie. Na poštovním úřadě působí jako z jiného světa. (Škoda jen, že podobně vstřícných poštmistrů nemá Česká pošta více.)

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006