O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Zapomenutá opera a její znovuobjevení

autor : Compress , vydáno : 02. 12. 2004

Operou Antonia Salieriho Europa riconosciuta zahajovala v roce 1778 svou činnost slavná milánská La Scalla. Více než dvě stě let zapomenuté dílo umělce, který většinu svého života strávil jako dvorní skladatel ve Vídni, bude týden před milánskou premiérou uvedeno ve vídeňském Konzerthausu.

Milánská La Scala bude po tříleté nákladné celkové rekonstrukci znovuotevřena operou, která stála na samém počátku jejího působení už před 226 lety. Salieriho operu Europa riconosciuta tu bude 7. prosince dirigovat Riccardo Muti. Koncertní sdružení Vídeňského Konzerthausu uvede operu pod vedením Tiziana Ducy již 2. prosince. Nejen Vídeňanům a Rakušanům, ale i obyvatelům sousedních zemí, kteří nebudou mít čas nebo peníze na cestu do Milána, se tak nabízí jedinečná příležitost poslechnout si operu, k níž nelze koupit ani nahrávku, ani noty.

Během vídeňského představení vystoupí Ana Durlovski, Magdalena Meziner, Manfred Equiluz, Anna Kowalko a Maren Engelhardt. Hodinu před začátkem operního představení přiblíží posluchačům Salieriho dílo spisovatel a hudební kritik Stelvio Mestrovich, který se Antonia Salieriho specializuje.

Opera Europa Riconosciuta bude uvedena v Novém sále Vídeňského Konzerthausu (Wiener Konzerthaus, Lothringerstr. 20, 1030 Wien), začátek představení je 2. prosince v 19.30 hodin. Vstupenky v ceně 21 eur je možné zarezervovat na tel. čísle 00431-242002, nebo na e-mailové adrese ticket@konzerthaus.at.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006