O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Chcete si o adventu zasoutěžit?

autor : Mgr. Tomáš Vladislav Novák , vydáno : 04. 12. 2004

A ještě k tomu vyhrát nějakou „cestovatelskou cenu“? Pak vám nabízí možnost portál České centrály cestovního ruchu.

Adventní kalendář – to je název soutěže, kterou na každý den od 1. 12. do 24. 12. 2004 připravila agentura CzechTourism (www.czechtourim.com) pro všechny ctitele krásné země v srdci Evropy. Každý den najdete novou soutěžní otázku týkající se České republiky, některého jejího regionu, města nebo specifického produktu či služby, za jejíž správné zodpovězení můžete získat báječné ceny.

Každý soutěžní den bude mít svého výherce, který vyhraje cenu od partnera daného dne. Ve hře jsou například dvoudenní pobyt v luxusním hotelu s večeří pro dva v největších českých lázních Karlových Varech, víkendové pobyty v luxusních hotelech v Jindřichově Hradci, v Mariánských Lázních, v Liberci a dalších, ubytování v Praze s okružní jízdou městem, týdenní pobyty v Krkonoších, víkendový adrenalinový program v západních Čechách, hodinový let balónem nad zámkem Konopiště. K tomu spousta vstupenek do zajímavých památek v České republice nebo na zajímavé kulturní a sportovní akce jako je např. Mezinárodní hudební festival v Českém Krumlově, opera Adriana Lecouvrer v Národním divadle nebo letecký den Czech International Airfest v Brně. Pro toho, kdo odpoví správně na největší počet otázek, bude připravena speciální velká cena od generálního partnera soutěže, kterým je hotelová společnost EuroAgentur Praha.

Z pohodlí svého domova či kanceláře můžete pouhým jedním kliknutím získat pěkné dárky pod vánoční stromeček. Vše je o to jednodušší, že správné odpovědi na otázky vám pomohou nalézt webové stránky agentury CzechTourism. Nezkusíte?

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006