O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Vánoce s kaprem – trochu jinak I.

autor : Tomáš Ježek , vydáno : 06. 12. 2004

Vánoce se nezadržitelně blíží a hospodyňky zajisté přemýšlí, jak připraví kapra ke štědrovečerní hostině. Pokud je právě nenapadá vhodný recept, nebo chtějí-li letos vyzkoušet něco nového, nabízíme jim zajímavé recepty, které pochází ze Střední rybářské školy ve Vodňanech – ze školy, která má k rybám a jejich přípravě zajisté nejblíže.

Kapr „ekolog“ – pana ministra

Na 4 porce budeme potřebovat:

800 g kapra (očištěný a osušený)

200 g šunky

200 g kyselé okurky

200 g žampionů

200 g sterilované kapie

hladkou mouku

rybí fond a rybí koření

sůl, pepř

200 ml oleje

Příprava:

Do nasolené porce kapra uděláme kapsu a vložíme plátek šunky, do které jsme zabalili asi polovinu kyselé okurky. Porce plněného kapra obalíme v mouce, přidáme rybí fond a rybí koření, sůl a pepř. Poté stačí jen naskládat do olejem vymazaného pekáče. Skoro hotové posypeme podušenými žampiony a nakonec posypeme kapií a necháme dopéci.

Podáváme s tmavým chlebem.

Teď už stačí jen popřát dobrou chuť…

Recept poskytla Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie ve Vodňanech. www.srs-vodnany.cz

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006