O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


A zase ta předsevzetí....

autor : Ing. Lucie Štrosová , vydáno : 07. 12. 2004

Pro někoho znamená Nový Rok setkání s partou dobrých lidí na horách, pro jiného šampaňské, někdo rád sedí doma u rodinném krbu, pro někoho neznamená vůbec nic. Když se řekne Nový Rok, většině lidí se také vybaví jedno slovo: předsevzetí.

„No jo, minulý rok jsem moc jedla, ztloustla jsem zase o pět kilo, ale na Nový Rok si dám předsevzetí, že si konečně koupím tu permanentku do posilovny a aspoň o 10 kilo zhubnu.“ „Dneska je to vážně, ale fakt vážně poslední cigareta. Od Novýho roku končím.“ „Příští rok ten dluh Novákovým určitě splatím!“ Tak tyto a podobné věty si každý z nás aspoň jednou řekl. Nový rok je jakýmsi mezníkem, kdy se zastavíme a zpytujeme svědomí, co jsme udělali špatně, co by se dalo změnit nebo udělat lépe.

A tak jako ve všem, i v oblasti předsevzetí existuje něco jako TOP TEN. Vždyť taková ty obvyklá přání lidí se většinou zas tak moc neliší. Tady je přehled 10 předsevzetí, které si lidé na celém světě nejvíce dávají:

1. Strávit více času s rodinou a přáteli

2. Zhubnout

3. Více si užívat života

4. Více sportovat

5. Přestat pít

6. Přestat kouřit

7. Více pomáhat ostatním lidem

8. Splatit dluhy

9. Lépe si organizovat čas

10. Naučit se něco nového

Tak co, našli jste se alespoň v jednom bodu?

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
článek o ničemLinzeie2-. -1. 2004, 10: 1
   článek o ničemHana P.2-. -1. 2004, 12: 1
      článek o ničemlinzeie2-. -1. 2004, 13: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006