O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Vánoce s kaprem – trochu jinak II.

autor : Tomáš Ježek , vydáno : 08. 12. 2004

Další z receptů, které se mohou objevit na vašem stole při štědrovečerní hostině. Opět kapr trochu jinak.

Novohradský kapr

K přípravě budeme potřebovat:

1 kg kapra

140 g polohrubé mouky

česnek

papriku (sladkou i pálivou papriku v poměru 2 : 1, či dle chuti obráceně)

sůl

240 ml stolního oleje

Příprava:

Očištěného kapra nakrájíme na asi 2 cm široké podkovy, ty osušíme a potřeme česnekem utřeným se solí. Porce obalíme v mouce, kterou jsme před tím promíchali s paprikou. Pečeme na předem rozpáleném oleji.

Podáváme nejlépe s čerstvým chlebem a zdobit můžeme třeba petrželkou.

Přejeme dobrou chuť…

Recept poskytla Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie ve Vodňanech. www.srs-vodnany.cz

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006