O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Deník Fanouše - fakt skvělej rozchod

autor : Fanouš , vydáno : 12. 12. 2004

Situace s oním nápadníkem mé slečny se přiostřila. Mám vážný podezření, že spolu tráví víc času než je záhodno! A aby toho nebylo málo, vadí jí, že mi to vadí. No to je vrchol! Proč by se prej jako nemohli vídat jako kamarádi… No proč asi! Vona ho v tom jeho nekalim snažení bude ještě podporovat a zároveň se bude snažit mi (si) namluvit, že to může bejt bez následků…! Ty se samozřejmě brzy dostavily.

Domluvili sme se, že společně strávíme víkend. Někam si vyrazíme nebo jen tak prostě budeme spolu. Snad nám to pomůže, doufal sem. V průběhu tejdne mi posílala smsky, mimojiný, že se moc těší a že vymyslí, co budeme dělat… Já se taky těšil!

Moji kamarádi zrovna naplánovali na stejnou dobu víkendovou kalbu. Bohužel sem musel nekompromisně odmítnout, protože sem počítal s nějakym mnohem důležitějšim programem, kterej teda slíbila připravit…

V pátek sme se nejdřív domluvili, že v neděli pojedem k ní domu a že tam ten náš společnej víkend (ať už bude jakejkoliv) zakončíme:-)

V pátek večer mi pak ale poslala sms: "Ja jdu vecer na jednu svatebni party se podivat, ted nemam zadny napad, ale budu premyslet, tesim se na tebe." Hm, co to může bejt? Rozhodl sem se, že nebudu prudit a počkám si do soboty. V sobotu mi zavolala až odpoledne, v kolik že teda v neděli večer vyrazíme. To se nám to ten společnej víkend teda pěkně smrsknul, povzdechl sem si.

No nic. V neděli večer sme vyrazili. Vyprávěla, jak se ten pátek pěkně vydařil… Tak nenápadně sem se zeptal, co že to vlastně bylo za oslavu. Vypadlo z ní, že to byla svatba sestry nejlepšího kamaráda ONOHO JEJÍHO NÁPADNÍKA! Jaká zhůvěřilost! Vždyť to je JEHO bejvalá holka!! Málem sem to nerozdejchal. Takže ona šla s NÍM jako doprovod na svatbu JEHO expřítelkyně… a jak mi to v tamtý smsce podala, jakoby nic - "na jednu svatební party se podívat…" Asi jí absurdita tý situace vůbec nedocházela. Pane Bože!

To hlavní mělo ale teprve přijít… Lehli sme si do její postele. Nejdřív sme mluvili o všech těch neurovnanejch poměrech v našich vztazích. A ona náhle začala mluvit v minulym čase… Ano, chtěla mi tím naznačit, že je konec - kvůli NĚMU. Ale nedokázala to říct naplno. A když sem se jí teda zeptal přímo, rozbrečela se. Tak takhle sem si konec našeho vztahu nepředstavoval! Před dvěma lety mi v tý stejný posteli poprvé řekla, že by se chtěla milovat… Takhle cynicky krutě-symbolickej je osud! Ona ale v tu chvíli myslela na osud v trochu jiný souvislosti. Že prej by sme si z toho neměli vlastně nic dělat, protože "pokud sme si souzení, tak se k sobě stejně zase vrátíme" - snažila se (naočkována patrně od maminky) o alibistickou útěchu. Snad jí i sama věřila. Já teda ne, ač bych moc rád.

A emoce se tu noc valily proudem…

Tak takovej "nápad" si na mě nakonec vymyslela. Zajímalo by mě, jestli se na tohle i tak moc těšila, jak celou dobu předtím tvrdila...

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re: Článek.. 2-. -1. 2004, 14: 1
Re: ČlánekSára2-. -1. 2004, 15: 2
to mi něco připomínáJiří Pospíšil2-. -1. 2004, 16: 0
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006