O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Země zaslíbená

autor : Petr Bylok , vydáno : 13. 12. 2004

Poslední dobou se dostávvá do módy obdivování zemí orientu. Jsou to ale opravdu ony kraje, ke kterým tak vzhlížíme? Nebo jsme to jen my v lepším světle?

Pro stále více lidí se stává vzorem Japonsko a jeho kultura. U protinožců obdivujeme jejich zdravý styl života, vyspělou kulturu. Pro moho lidí jsou japonci to, co oni nejsou. Dříve byl pro lidi životním vzorem Bůh. Je bezchybný a vždy skvělý. Dnes, kdy už tolik nevěříme, ( Česká republika je jednou z nejvíce ateistických zemí.) hledáme to lepší někde jinde. Člověk přece nemůže žít bez ideálů.

Bohužel už si neuvědomujeme, že i lidé východu mají své stinné stránky. Například právě Japonci byli schopní doslova zmasakrovat tisíce lidí během 2. světové války. To ale neznamená že nám jejich kultura nemá co dát. Prostě si musíme uvědomit, že i oni mají své mouchy a nikoli slepě říkat, že jsou nejlepší.Což takhle si u příštího šálku oblíbeného čaje v čajovně říct: Děkuji vám, ale já chci zůstat čechem.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006