O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Co peče na Vánoce Miro Žbirka

autor : Redakce , vydáno : 17. 12. 2004

Rozhodli jsme se vám zpestřit jídelníček v podobě několika receptů slavných osob a naší redakce. Třetí recept je od Mira Žbirky.

Ořechové čtverečky

(nepečou se)

30 dkg mletých vlašských ořechů

19 dkg mletých lískových oříšků

11 dkg mletých mandlí

14 dkg práškového cukru

1 vanilkový cukr

2 bílky

přísady na polevu

K ořechům a mandlím přidáme cukr, vanilkový cukr a bílky a zpracujeme těsto. Vyválíme ho na vále na půlcentimetrovou placku, ze které vykrajujeme čtverečky. Každý čtvereček potřeme polevou a ozdobíme čtvrtkou ořechu nebo mandlí. Necháme do rána uschnout.

Poleva:

a) citrónový led

16 dkg práškového cukru, 2 lžíce citrónové šťávy a teplou vodu mícháme tak dlouho až zbělá a zhoustne

b) rumový led

10 dkg práškového cukru, 3 lžíce rumu a 3 lžíce teplé vody se míchá až do zhoustnutí

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006