O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Co peče na Vánoce naše redakce?

autor : Jade , vydáno : 20. 12. 2004

Rozhodli jsme se vám zpestřit jídelníček v podobě několika receptů slavných osob a naší redakce. Pátý recept je od Jade, naší redaktorky.

Pusinky

To není jen něco velmi krásného co si dávají lidé, kteří se mají rádi ale i název velmi sladkého vánočního cukroví. Pusinky patří k mému úplně neoblíbenějšímu vánočnímu cukroví. Mají nejen podmanivý název ale je to i jedno z těch jednodušších cukroví což asi bezesporu potěší nejen mladé ale i nezkušené kuchařinky mezi které se počítám i já.

Co potřebujeme:

bílky

moučkový cukr

Množství:

na 1 bílek připadne asi 7 dkg cukru

Poznámka:

na 1 bílek je asi jedna polévková lžíce cukru

Příprava:

Bílky s polovinou množství cukru vyšleháme a zbytek cukru opatrně vmícháme. Tuto směs plníme do cukrářského sáčku ( když nemáme použijeme čistý igelitový sáček a vytvoříme ve spodním rohu malý otvor ). Stříkáme na vymazaný plech a nebo na pečící papír. Pečeme ( tedy spíše sušíme ) velmi zlehka v minimální teplotě.

Výhody:

- jednoduchá příprava

- zužitkování bílků které většinou zbude z jiných druhů cukroví

- můžeme dávat do vypnuté trouby po skončení dřívějšího pečení

- po upečení se již jinak nezdobí ani neslepuje

Nevýhody:

- je třeba šlehat až do hustého sněhu což se nám těžko podaří bez pomoci elektrických pomocníků

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006