O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Kde být na Vánoce?

autor : Jade , vydáno : 20. 12. 2004

Možná se Vám to zdá jako dosti podivná otázka a mnoho z Vás by mi asi odpověděla, že je to snad jasné! Na Vánoce by měl být a nebo aspoň chtěl být každý doma s těmi které má rád a tam co se cítí dobře. Já s Vámi musím jen souhlasit ale…..

Bohužel ne každý může být na Vánoce doma s těmi které miluje. Někteří z nás mají na Vánoce služby třeba jako lékaři, sestřičky, hasičky a záchranáři, policie, řidiči a jiné povolání. Další z nás již nemají své rodiny a proto tráví vánoce s ostatními s podobným údělem třeba v domově důchodců nebo v jiných sociálních zařízení.

Ale jsou i tací lidé, kteří nemají ani službu ani nic co by jim nedovolovalo být tam, kde chtějí být jen mají mnoho těch s kterými by chtěli být zrovna na Štědrý den. Ano, mluvím o nejen mladých lidech kteří se právě seznámili nebo jsou svoji jen krátkou dobu a od začátku adventu je trápí otázka, kde zrovna být na Štědrý den.

„Miláčku budeme u našich na Štědrý den a nebo půjdeme k vašim nebo uděláme kompromis a budeme doma a na návštěvy půjdeme až po Štědrém dni? Toto je asi častá otázka těchto a nebo následujících dní. Plánování, kdy a kam dříve a kam později, je často důvodem hádek a nebo rozepří, které jsou v adventním čase „nežádoucí“. Co tedy udělat a jak vše vyřešit k uspokojení všech stran ?

Většina dotázaných, který tento problém řeší nebo řešila a nebo má představu jak jej do budoucna bude chtít řešit mi sdělila, že na Štědrý den bude doma a až o svátcích jezdí po ostatních příbuzných a známých. Zdá se to být celkem spravedlivé a je asi pravdou, že pokud se lidí nedokáží domluvit na tom co je pro ně důležité ( a myslím si že Štědrý den je dosti důležitý a slavnostní okamžik v roce ) není jejich vztah úplně bez chybičky ( a který je že? ). Sama jsem si už mnohokrát na vlastní kůži zkusila a zjistila, že když třeba dovolenou a nebo Štědrý den tráví každý z partnerů jinde a jinak, není tento vztah dobrý a spěje k brzké záhubě.

A proto si myslím že by měl být každý tam co je mu dobře a s tím koho opravdu miluje!

A co vy, kde budete na Štědrý den a jak řešíte podobné situace ?

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
chybyRadka2-. -1. 2004, 20: 2
   chybyLucka2-. -1. 2004, 21: 0
      chybyPepe2-. -1. 2004, 23: 2
Re: ČlánekJADE2-. -1. 2004, 27: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006