O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Vyšeptalý Dušek

autor : Mgr. Tomáš Vladislav Novák , vydáno : 25. 12. 2004

Ve středu 22. prosince jako závěr minišňůry v Divadle Archa uvedlo divadlo Vizita představení „Zrychlená štědrovka“. Bylo to zklamání i pro jejich věrné příznivce.

Podle anotace se mělo jednat o rozbujelý hudební korpus, jehož části dosud nemají všechna jména. Světelným paprskem ho měl synchronizovat Viktor Zborník. Paprsek (či paprsky) sice vyluzoval. Ale nebylo co. Jakoby Jaroslavu Duškovi i Martinu Zbrožkovi došly nápady. Bezbřehá improvizace, která sice odbourávala hlavní představitele, ale v publiku budila spíše údiv, nemá zřejmě žádnou kostru a pokud autorům dojdou nápady (nebo schopnost prezentovat je divákovi), stane se snadno šuměním bez obsahu s velmi rušivými výkřiky. Nepomohla ani hudba, která působila příjemně pouze v jednu chvíli – když Dušek se Zbrožkem zmlkli.

Je to rozhodně škoda, zvláště pro Archu. Naše unikátní divadelní scéna, která během roku přinesla pražským divákům skvělé a nezapomenutelné inscenace, se tímto vyšeptalým a těžko stravitelným představením totiž loučila s letošní divadelní sezonou. Do Nového roku ji lze přát jen vyeliminování podobných excesů.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006