O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Chudoba mě zachránila před tsunami

autor : Jitka Lenková , vydáno : 30. 12. 2004

Už řadu let je to stejné. Podzimní plískanice a tu naši debilní středoevropskou zimu trávím pohledem na moře a palmy. Bohužel jen na obrázcích z katalogů cestovních kanceláří. Na to, abych mohla s celou svojí, byť malou rodinou, bez půjčky a bez finančních starostí, vypadnout na dva týdny třeba na Seychely, nemám.

A pokud zázrakem nezbohatnu, nikdy ani mít nebudu. Říká se, že peníze nejsou všechno. Myslím, že právě tohle vymyslel někdo, když se v zimě koukal na moře a palmy. Samozřejmě ty skutečné.

No, letos mě moje chudoba zachránila před tsunami a tím uvedla moji duši ve zmatek. Že by nedostatek finančních prostředků byl přece jen k něčemu dobrý? Rouhavé zbohatlíky, kterým nebyly české Vánoce dost dobré, málem stihl boží trest. Přitom však doopravdy zahubil i desetitisíce jiných, podstatně chudších místních obyvatel, kteří naopak zůstali doma.. Nemá to logiku. A proč také. Boží tresty neměly logiku už ve Starém zákoně. Pokud to tedy jsou boží tresty.

Když se právě teď podívám ven z okna, teplé jižní kraje se mi ale zdají pořád stejně lákavé. Až takové nebudou, zimní Prahu každoročně zaplaví thajské, maledivské, seychelské či srílanské celebrity. Riskovat budou jen tolik, že na ně místo tsunami padne vánoční strom. Zatím jsem tu ale nepotkala ni jednu. Tsunami netsunami.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
???Karel2-. -1. 2004, 30: 1
Re: ČlánekMartin1-. -0. 2005, 02: 1
??Pavel1-. -0. 2005, 03: 0
Re: ČlánekPája1-. -0. 2005, 05: 1
Chudoba?Martina1-. -0. 2005, 08: 1
Re: ČlánekKarel starší1-. -0. 2005, 18: 1
Odpověďjeden z mnoha1-. -0. 2005, 20: 1
Bezohlednostpozustaly5-. -0. 2005, 16: 0
Re: Článekzuzana6-. -0. 2005, 26: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006