O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Jen o kousek vedle…

autor : Vlasta Remišová , vydáno : 01. 01. 2005

Právě jsem se chystala psát o bilancování na konci roku, co se letos událo… Jenže přesně v okamžiku, kdy sem se začala přesouvat do pokoje k počítači, v rádiu slyším, že následkem otřesů v jihovýchodní Asii „… se Země vychýlila z osy… Země rotuje rychleji…“

Poněkud jsem znejistěla. Co to znamená? Prý je to jen „nepatrné“ odchýlení a nebude mít následky. Osobně si vůbec nedovedu představit, jak by tato změna mohla probíhat. Ale rozhodně to dále zpřesnilo mou představu o síle, která se musela Asií provalit. To musela být šlupa, když se pohnula celá zeměkoule!!! Že by byl už konečně konec světa?

Krátce poté jsem mluvila se známou a toto mé zjištění jí samozřejmě okamžitě sdělila. Na chvíli jsem ji zaskočila, ale poté mi s ledovým klidem a s lehkým ironickým pobavením v hlase řekla, že „tam vlastně taky mohlo něco bouchnout.“ Nemyslela tím nic jiného, než že samozvaný ředitel zeměkoule (kdo viděl film Fahrenheit 9/11 ví) možná zkouší nové bombičky…. Možná už by mě to ani nepřekvapilo. Dost otřesný nápad.

Každopádně si málokdo z nás dovede představit, co se tam opravdu děje. Plánujeme oslavu Silvestra, vymýšlíme předsevzetí, která stejně ani nemáme v plánu plnit, my šťastnější co můžeme (ještě) studovat přemýšlíme, jak letos zase projít, pokud možno, bez ztráty květinky, respektive předmětu. Pravděpodobně většina národa nikdy u žádné katastrofy nebyla, ani u povodní, ať už kterýchkoli. A i když vichřice v Tatrách byla neuvěřitelná a tyto hory jsou vlastně tak trochu „naše“, myšlenka na Tatry se vrátí tak maximálně s reklamou na sušenky, které se rozhodly pomáhat.

Že je za všechny katastrofy osobně zodpovědný každý jednotlivý člověk, si uvědomuje málokdo. A nejspíš nás nerozhýbe ani to, že se nám hýbe půda pod nohama.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006