O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Pomoc vesnicím ve východní Indii

autor : Redakce , vydáno : 03. 01. 2005

Obětem přílivové vlny tsunami v rybářských vesnicích ve východní Indii můžete pomoci darem prostřednictvím bankovního konta Nadačního fondu Nehemia ČSOB Havířov, číslo účtu: 100113352/0300 variabilní symbol pro humanitární krize: 1000.

Nadační fond Nehemia uvolnil aktuálně pro pomoc postiženým 50 000 Kč z fondu náhlé pomoci, které budou zaslány jako pomoc zničeným rybářským vesnicím ve východní Indii.

Apoštolská církev a Nadační fond Nehemia se obrátili také na křesťanské sbory i jednotlivce s prosbou o pomoc zničeným rybářským vesnicím v Andra Pradéši ve východní Indii, aby tak pomohli svým darem zvýšit tuto darovanou částku.

Podle posledních zpráv z 30.12.04 zabila vlna tsunami jenom ve východní Indii více než 13 000 obyvatel. Partnerská finská charitativní křesťanská organizace Fida International už 45 let pracuje v této oblasti a prostřednictvím programu: "Fida International's Fishing Village Development Program" pomáhají lidem z 37 rybářských vesnic v oblasti Krishna.

Kancelář NfN je v telefonickém a e-mailovém spojení nejen z Dr. Jukkou Harjulou, který je ve Finsku za tento program zodpovědný, ale i z Mikou Jukkivuori, který je asijským koordinátorem a je přímo na místě v Indii. Podle jeho slov: "Materiální ztráty ve vesnicích jsou obrovské. Lidé přišli o lodě a sítě a tak i o zdroj svého živobytí. Vlna nanesla slanou mořskou vodu na jejich rýžová pole a to znamená, že přinejmenším příští úroda je ztracena." Mikka Jukkivuori dnes kanceláři NfN řekl: "Během let jsme mohli vidět, jak se každodenní život rybářů tady ve vesnicích, kde pracujeme, stával lepším. Dnes je to všechno zničeno."

Ještě horší však jsou ztráty na lidských životech. Jenom v jedné z 37 vesnic - ve vesnici Pedapatnam, bylo podle Mikka Jukkivuoriho: "Zatím nalezeno 20 mrtvých. Přílivová vlna zasáhla vesnici v době, kdy rybáři byli na otevřeném moři. 200 obyvatel vesnice se pořád pohřešuje." Pracovníci Fidy okamžitě po katastrofě pomáhali s evakuací vesničanů, organizovali distribuci potravin a vody a zajišťovali ubytování evakuovaných vesničanů.

Partnerská organizace Nadačního fondu Nehemia - Fida International, která v Indii pracuje dlouhodobě v oblasti východní Indie ( působí také v dalších zemích jihovýchodní Asie - Srí Lanka, Thajsko, Bangladéš) a podporuje zde mimo jiné státní program, v jehož rámci jsou budovány sklady rýže a jiných potravin pro případ záplav. Vesničané jsou také instruováni, jak v takových situacích postupovat. Bohužel tyto zásoby vystačí pouze na krátkou dobu. Pomoc rybářským vesnicím je dnes potřebná.

Obětem přílivové vlny tsunami v rybářských vesnicích ve východní Indii můžete pomoci darem prostřednictvím bankovního konta Nadačního fondu Nehemia ČSOB Havířov, číslo účtu: 100113352/0300 variabilní symbol pro humanitární krize: 1000.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006