O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Televize nás jednou opravdu vzdělá. Snad.

autor : Vlasta Remišová , vydáno : 03. 01. 2005

Rok se s rokem sešel, ale televize a hlavně pořady zůstávají stále stejné. I první letošní týden se „zaručeně pobavíme“, „prožijeme romantické chvilky“, „uvidíme napínavý příběh“.

Místo toho, abych se o prázdninách učila, trávila jsem je prakticky celé před televizní obrazovkou. A měla jsem co dělat, abych všechny ty pohádky a filmy stihla! Viděla jsem i mnoho televizních upoutávek, což mě inspirovalo nejen k nahlédnutí do programu. Fascinují mě seriály. Ne tím, že nutí sedět u televize. Takové jsou pokud vím jen dva, které se zrovna nevysílají. Jsou zde stále, je jich čím dál tím víc, druhé, třetí, dvanáctá řada, a pak ještě jednou dokola…

První lednový týdne budeme zásobeni nadmíru kvalitními programy: v pondělí odvysílá televize Nova v hlavním vysílacím čase dlouho očekávanou a dlouho nehranou první část „lidové“ (nevím pro koho) komediální trilogie Slunce, seno… , jejíž další dva díly nás budou doprovázet i dva další pondělky. TV Prima dodržuje i nadále detektivní pondělky a po Hercule Poirotovi nám nabízí i první díl seriálu Halifaxová, soudní psychiatr. A nový seriál začíná také na ČT1 – Záchranáři. Má to být „divácky atraktivní televizní seriál … z prostředí záchranářů Horské služby“. Sledovat dopolední a odpolední programy nemá příliš cenu, protože soukromé televize žijí ze seriálů (Nova z velmi kvalitních telenovel) a veřejnoprávní obvykle opakuje již odvysílané programy, zajímavější přichází na řadu až v podvečer. Úterní hlavní program nepřináší žádná velká překvapení: ČT1 francouzský film Prohnilí a pořad Na stopě, ČT2 odhalí tajemství Titaniku a Na plovárně se sejdeme s Ivanem Medkem, Prima nabízí další díl Rodinný pout (stále ještě) a „jedinou opravdovou českou reality show“ Balírna, na Nově si zasoutěžíme s Romanem Šmuclerem (musím uznat, že tato soutěž je mnohem zajímavější než ostatní novácké, i když nejlepší byly jedovaté poznámky Zuzany Slavíkové), ale přeci jen jeden malý dárek v podobě nového, českému divákovi neznámého seriálu: Plastická chirurgie s.r.o. Že by lékař převlečený za policistu – nebo snad naopak? I ve středu bude televizní program probíhat spíše v zavedených kolejích – ČT1 Banánové rybičky, Vypadáš skvěle, a první díl druhé řady francouzského seriálu… na Nově neuvěřitelně vtipný Petr Rychlý s Natočto! a dvě americké komedie. Prima předvede skvělého vyšetřovatele – vlčáka Rexe – již v osmé sérii seriálu a od čtvrt na jedenáct konečně pořádný krvák – Vyjednavač. Jediný pořad, který by ve středu dle mého názoru stál za to, je Diagnóza – smrtící meningokok na ČT2. Nova nezklamala a druhou sérii Redakce pustí do světa hned první čtvrtek, který se stane také seriálovým – ČT1 bude mít „nový“ program se starým-novým Životem na zámku (padesát dva dílů? – bezva, na rok má po starostech!) a „novou soutěžní hrou věnovanou televiznímu vysílání od černobílých začátků po barevné dnešky“ – 4 v obraze. Ani Prima nezůstává pozadu, Rodinná pouta nás neopouštějí. Pátek je opět zavedený, Nova ale nabízí další nový seriál – francouzský, zaručeně romantický, zaručeně napínavý a zaručeně dojemný. Osobně si ale nenechám ujít pořady na ČT2 – Krásný ztráty, dokumenty Vyrůstal s opicemi a Nepřítel dětí, i když Jan Kraus a jeho Uvolněte se, prosím na ČT1 také rozhodně stojí za to.

Nějak se nemůžu rozhodnout, jestli vrchol zábavy přijde v neděli nebo už v sobotu. No posuďte sami: kralovat bude rozhodně Nova, o tom není pochyb, i když ČT1 a Prima nabízí nové seriály, již druhé díly, neboť začaly už 2.ledna, a ČT2 večer na téma… Hora a horalé. Nedělní večer bude ve znamení Super zpěváků, možná to bude ještě drsnější než minule – v upoutávce říká Michal Horáček jedné (jednomu) ze soutěžících, že „je jediná zbraň, kterou ještě nepoužila Al Kajdá proti lidstvu“. Hezky!! Asi to bude zajímavé. Jenže už v sobotu se na nás z obrazovky zazubí Šárka! – „Zábavně-naučná show Š.Vaňkové a jejich neuvěřitelných hostů.“ Nepochybuji o tom, že neuvěřitelné to skutečně bude. Jenom mi není jasné, kdo za touto „mladou ženou s pozoruhodným pěveckým talentem“ (ano, tato šestnáctiletá studentka má skutečně neuvěřitelný talent a rozhodně je pozoruhodná) stojí, že po dlouhé a úspěšné kariéře má takový pořad a na Nově má mít v brzké době i vlastní talkshow.

No řekněte – není lepší knížka nebo hospoda?

(článek napsán podle televizního programu časopisu TV duel)

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006