O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Lucernu zaplaví vlajky postižených zemí Asie

autor : PlusPress , vydáno : 07. 01. 2005

Benefiční koncert na pomoc jihovýchodní Asii postižené přírodní katastrofou, který se uskuteční v pražské Lucerně Lucerna 9. ledna, podpoří svojí účastí i mnohačlenný fanklub Anety Langerové. Navíc nechají jeho členové zhotovit speciální vlajky a visačky s vyobrazenou mapkou Asie a jmény účinkujících interpretů.

"Dali jsme vyrobit na tento koncert vlaječky s jednoduchou mapkou Asie jako symbolem této akce, kterou klub chce podpořit svou účastí a zakoupením lístků. Upozorňuji, že nehodláme dělat propagaci pouze Anetě, ale chceme apelovat na lidi, aby se dokopali ke konkrétním činům, jak pomoci," vysvětlují zástupci fanklubu.

Vstupenky na koncert, na němž bez nároku na honorář vystoupí Aneta Langerová, Divokej Bill, Tři sestry, Ready Kirken, Lenka Dusilová a Anna K & Band, jsou už beznadějně vyprodány.

"Lístků bylo v prodeji 2300 kusů a za necelé dva dny se vyprodaly. Lucerna povolila navýšení o 200 kusů, a tak počítáme s prodejem 2500 lístků a výtěžkem 500 000 korun," upřesnil Matouš Rajmont z agentury Hera, která je spolupořadatelem koncertu.

"Nápad se zrodil v hlavě našeho společného kamaráda Matouše Rajmonta a s Anetou jsme jej ihned přivítali, kontaktovali své kamarády z branže a začali na tom pracovat," řekl bratr Anety Nikola Langer.

"Bohužel jsme museli odmítnout i taková jména, jako Ivan Hlas či Lenka Filipová," přiznávají pořadatelé.

Výtěžek ze vstupného bude věnován v hotovosti přímo na koncertě zástupci indonéského velvyslanectví v Praze.

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006