O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Pozor – změna Na Zábradlí!

autor : Mgr. Tomáš Vladislav Novák , vydáno : 08. 01. 2005

Onemocněl Petr Čtvrtníček a mění se program.

Pokud se chystáte v sobotu 8. ledna do Divadla Na Zábradlí, vězte, že neuvidíte ohlášené představení „Kosmonautův poslední vzkaz ženě, kterou kdysi, v bývalém Sovětském svazu, miloval“, protože choroba sklátila jednoho z protagonistů Petra Čtvrtníčka.

Jako náhradu divadlo nabízí první veřejné provedení hry Davida Eldridge „Pod modrým nebem“ (Under the Blue Sky), jejíž premiéra je nachystána na 10. ledna.

Hra pojednává o rozdílu mezi láskou a přátelstvím, o tom jak je slastné být poslouchán a vyslyšen a také o tom, že i učitelé si někdy neví rady. Hra měla premiéru v roce 2002 v Theatre Upstairs v Londýně a v této souvislosti o autorovi napsali: „Originální mladý hlas, který udělal úspěšný krok od příslibů k naplnění. (David Eldridge, *1974, je současný skotský dramatik.)

Hrají: Ela Lehotská, David Švehlík, Magdaléna Sidonová, Igor Chmela, Jana Preissová, Igor Bareš. Překlad Petr Onufer, dramaturgie Ivana Slámová, scéna David Marek, kostýmy Katerína Hollá, režie Michal Dočekal.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006