O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Sněhová balada

autor : Kristýna Bufková , vydáno : 10. 01. 2005

Sněhové vločky nesměle poletují před oknem a dopadají na silnici, kde se jedna po druhé rozpouští. Připomínají lidský život, také tak nekonečně zmítán osudem. Povolně, odevzdaně.

Ticho. Je ve mně i všude kolem. Naproti sedí samotář, co uvízl sám v sobě. Co se mu asi honí hlavou? Také nemůže usnout nebo je jen chycen do své sítě myšlenek?

Všechny vánoční ozdoby již pomalu z oken zmizely, jen tu a tam někde ve tmě zabliká opuštěná kometa z barevných světýlek, plná příslibů a nevyřčených přání. Člověk má skoro pocit, že stačí natáhnout ruku a dotknout se jí. Jen tak, pro štěstí. Vždyť je přece nový rok, no ne? Nová kapitola a čistý papír, nebo jen další příliv a odliv šedobílých událostí, doléhajících v pravidelných vlnách? Rytmické šplíchání radosti, smutku, odhodlání, bezradnosti, naděje, zoufalství? A břeh, o který se tyto vlnky tříští, je každý z nás.

Novoroční předsevzetí jsou již dávno zapomenuty. Skončili v prázdných krabicích od dárků, uložených někde hluboko v kumbále, a čekají, až je příští rok zase vytáhneme a znovu použijeme. Svátky klidu a míru jako by zůstaly někde tisíc let za námi. Byly vůbec, nebo se mi to jen zdálo? Ještě nedávno jsme si slibovali, jak tento rok bude jiný. Bezpečnější, šťastnější, čistší…lepší.

Ach, kdyby aspoň pořádně sněžilo.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re: ČlánekAlík1-. -0. 2005, 12: 0
   Re: Článekkristeia1-. -0. 2005, 12: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006