O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Projekt hodný následovaní

autor : Jitka Lenková , vydáno : 11. 01. 2005

Cimrmanovskou cestou se vydali v Braniborsku. Nemáme-li moře a 200 dní v roce u nás prší, je třeba to řešit. A ne mořem namalovaným pod širým nebem, ale moříčkem ukrytým pěkně v bývalém hangáru na vzducholodě.

Několik údajů pro info:

kde – mezi Drážďany a Berlínem, dálniční sjezd Staakow

plocha – 66 000 m2 (pro názornost 6,6 hektaru čili českobudějovických náměstí)

rozměry – 360x 210 metrů, výška 107 metrů objem – 5 200 000 m3

teplota voda – 28-31 st. C

teplota vzduch – 25 – 28 st. C

kapacita – 7000 lidí

provoz - nonstop

vstupné - základní vstupné se platí na 4 hodiny různě v různý čas, nejlevnější je všední dne 6 – 9 hod. 10 euro, nejdražší sobota a neděle 9 – 22 hod – 20 euro, každá další započatá hodina je příplatek 1 euro

ceny – např. cola 0,3 l – 2 eura, pivo 0,5 l – 3 eura, nejlevnější jídlo – německá uzenina od 2 eur (není zmíněno, zda si návštěvník může vzít svačinu)

půjčení stanu na noc – 10 eur

zdarma . večerní taneční revue, celodenní akrobatická a kouzelnická show

A kolik to celé stálo? Přímé náklady na proměnu hangáru na tropické ostrovy – v přepočtu 210 mil Kč.

Nevíte o nějakém levném, ale velkém hangáru, hale…

Více www.my-tropical-islands.com

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006