O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Profesorka angličtiny

autor : Sára , vydáno : 12. 01. 2005

Musím zákonitě reagovat na e-maily, které jsem dostala :-) Je opravdu zvláštní, že mi ještě nenapsala ani jedna žena! Muži zřejmě čekají, že se ze mě vyklube nějaká 90-60-90 nejlépe blond s červeným diplomem :-) Chlapi, já vás zklamu :-)

Byla jsem celkem překvapená, kolik jinochů mi napsalo e-mail. A většina z nich je kupodivu normálních a opravdu se mnou diskutují o věcech, o kterých se normální lidé baví! To mne u chlapů překvapilo ještě víc :-)

Ale jelikož se většina z nich ptá, jak vypadám (já jsem opravdu dodnes nepochopila, proč se chlapům líbí blondýnky. Někdo z žen snad ano (vyjma blondýnek)?) a kolik je mi let, tak vám ušetřím další emaily a mně odepisování a napíši to sem, úplně veřejně. Nejsem blondýna a nemám míry 90-60-90. Ve skutečnosti jsem brunetka :))))))))))

Mám nové perspektivní zaměstnání! Od začátku února vedu kurz jako profesorka anglického jazyka a IT (přemýšlela jsem, jestli to mohu veřejně říci, ale profesorek angličtiny s mým jménem nastupuje v únoru určitě víc, takže jsem usoudila, že se nemám čeho bát:-)))))

Pak vám poreferuji….

Kdybyste měl někdo problém, jsem na mejlu.

P.S: Neo má děsně sexy tetování, už jsem vám to psala?

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006