O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


V lednu si zajeďte do Liberce

autor : Mgr. Tomáš Vladislav Novák , vydáno : 15. 01. 2005

Liberec bude od 22, do 23. ledna hostit FIS světový pohár v severské kombinaci. V Liberci tak bude opět pod dohledy českých i zahraničních kamer k vidění celá světová sdruženářská špička v čele s loňským vítězem celého seriálu světového poháru Finem H. Manninenem.

Severská kombinace je mnohdy nazývána královskou disciplínou klasického lyžování, protože v rámci jednoho závodu sportovci absolvují nejdříve skok na lyžích a poté i závod v běhu. V Liberci je v sobotu 22. 1. na programu sprint (jeden soutěžní skok na můstku s kritickým bodem 120 metrů a následný běh na 7,5 km), v neděli 23. 1. pak závod složený ze dvou kol skoku a patnáctikilometrového běhu na lyžích. Stejně jako každý rok i letos budou výsledky prvního dne světového poháru v Liberci slavnostně vyhlášeny v centru města před radnicí v rámci SKI SHOW 2005. Pro diváky bude připraven několikahodinový program plný hudby, extrémních skoků a ohnivých efektů.

Jednoznačně největší novinkou letošního světového poháru je fakt, že se uskuteční již na místech zamýšlených sportovišť pro FIS mistrovství světa v klasickém lyžování 2009. Běžecká část se bude konat v areálu zcela nově vznikajícího Rekreačního a sportovního areálu Vesec. Konečným záměrem pořadatelů je vytvořit zde areál vhodný pro relaxaci a odpočinek a zároveň pro pořádání vrcholných sportovních akcí. Tratě jsou totiž navrženy tak, aby odpovídaly modernímu pojetí lyžařských běžeckých areálů, s čímž souvisí i možnost umělého zasněžování celého areálu v případě nepříznivých sněhových podmínek. Skokanská část se uskuteční tradičně ve Sportovním areálu Ještěd. Ten již hostil mnohé významné sportovní akce a do začátku mistrovství světa projde nákladnou rekonstrukcí. Nejen pro závodníky, ale i pro rekreační lyžaře tak vznikne kvalitní sportoviště s možností umělého zasněžování i s novými lanovkami.

Ziskem práva uspořádat FIS mistrovství světa v roce 2009 završil Liberec svoji pouť mezi přední světová střediska klasického lyžování. Není to však pouze Liberec a jeho okolí, ale celá oblast Jizerských hor, která zve všechny návštěvníky a lyžaře, aby si závodní i turistické běžecké a sjezdové tratě vyzkoušeli na vlastní kůži. V Jizerských horách si zimní dovolenou užije opravdu každý.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006