O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Kurzy angličtiny zdarma

autor : Kristýna Bufková , vydáno : 19. 01. 2005

Alespoň jeden cizí jazyk by měl ovládat bezpochyby každý. Nejpoužívanější a nejoblíbenější je stále angličtina, s kterou se domluvíte prakticky po celém světě. Co ale dělat, když vám hodiny školní výuky nedostačují a ceny kurzů přesahují obsah vaší peněženky?

Angličtina zdarma- tak se jmenuje speciální kurz, který připravila jazyková škola Prague Language Center. Jak už z názvu vyplývá, za studium nezaplatíte opravdu ani korunu. Vyučující jsou rodilí mluvčí okolo pětadvaceti let, kteří se snaží získat v Praze praxi

a především zkušenosti v oblasti vzdělávání. „Práce s českými studenty mě velmi baví,“ říká třiadvacetiletá Paula, která do České republiky přijela z Kanady. „Je to velmi dobrá příležitost a start do budoucna, jelikož bych se chtěla tomuto povolání věnovat i nadále.“

Hodiny probíhají formou diskuzí o problémech denního života, procvičování gramatických jevů a častokrát i her. Probíraná témata se liší od jazykové úrovně studentů. Ty se rozdělují na začátečníky, mírně pokročilé, středně pokročilé a pokročilé. Výuka probíhá každý všední den od 16:15 do 17:45. Přihlásit se můžete vždy začátkem měsíce na recepci jazykového centra. Při zápisu zaplatíte zálohu 500 Kč, která vám bude po absolvování minimálně čtyř lekcí vrácena. Pokud vám tedy výuka nebude vyhovovat, můžete se po měsíci bez problémů odhlásit.

Stoprocentní zlepšení své angličtiny nečekejte. Přece jenom se tento kurz s těmi placenými za 6000 Kč srovnávat nedá. Rozhodně si ale procvičíte konverzaci, zlepšíte slovní zásobu a hlavně získáte pocit, že jste udělali něco dobrého pro sebe. Prague Language Center Štěpánská 24, Praha 1

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006