O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Jiří Stivín na pomoc Srí Lance

autor : Redakce , vydáno : 20. 01. 2005

Ve Dvořákově síni Rudolfina se koná v sobotu 29. ledna v 19:30 hodin koncert na pomoc obětem postiženým ničivým zemětřesením v jihovýchodní Asii, který inicioval a s pomocí agentury SQS a s podporou České filharmonie připravil hudebník a skladatel Jiří Stivín. Veškeré vstupné bude věnováno na konkrétní projekt obnovy v postižené oblasti Srí Lanky. V rámci večera vystoupí Jiří Stivín a Collegium Quodlibet, violoncellista Jiří Bárta, klavírista Milan Svoboda, bluesman Jan Spálený a jeho ASPM a možná i další hosté.

Vstupenky v ceně 300 Kč je možné zakoupit v pokladně Rudolfina v pracovních dnech 10 – 18 hod a

2 hodiny před koncertem, tel.: 227 059 352.

Jiří Stivín sám na Srí Lance trávil se svou partnerkou dovolenou a na vlastní kůži zažili ničivý příliv vlny tsunami. Ihned po svém návratu se společně rozhodli obětem zemětřesení pomoci. O jejich rozhodnutí uspořádat benefiční koncert Jiří Stivín říká: „Nejzásadnějším impulsem pro uspořádání benefičního koncertu bylo prožití celé té hrůzy na vlastní kůži. Pak ještě vidět tu bezmoc, ve které místní obyvatelé zůstávají bez možnosti, že celou situaci sami zvládnou. Dětské oběti a utrpení místních byly tím nejotřesnějším zážitkem.“

K vystoupení na benefičním koncertě oslovil Jiří Stivín řadu svých hudebních kolegů. Vznikl tak lákavý různorodý hudební program. V první části vystoupí Jiří Stivín a Collegium Quodlibet, sestavený z předních interpretů barokní hudby, jako je varhaník Robert Hugo, violoncelista Petr Hejný, sopranistka Hana Blažíková nebo flétnistka Markéta Stivínová. Po přestávce bude program patřit populárnějším žánrům, jako je např. jazz či blues, kde vedle Jiřího Stivína vystoupí kytarista Jaroslav Šindler. Dále se mohou návštěvnici těšit na violoncellistu Jiřího Bártu s klavíristou Milanem Svobodou a v závěru na bluesovou formaci Jana Spáleného a jeho ASPM s Michalem Gerou na křídlovku, Filipem Spáleným na tubu a baskytaru a Filipem Jeníčkem na bicí nástroje. Všichni hudebníci vystoupí bez nároku na honorář.

Výtěžek z benefičního koncertu bude věnován na konkrétní záchranný projekt v jižní oblasti Srí Lanky. V současné době probíhá jeho výběr v koordinaci se zastupitelským úřadem v Dillí, pod nějž spadá i oblast Srí Lanky. O dalších podrobnostech výběru projektu Vás budeme informovat. Jiří Stivín míní projekt sledovat a případně vypomoci další akcí. Rovněž má v úmyslu pořádat podobné charitativní akce pravidelně a výtěžek vždy věnovat potřebným.

Vstupenky jsou od dnešního dne v prodeji v pokladně Rudolfina v pracovních dnech 10 – 18 hod.

a 2 hodiny před koncertem. Jednotná cena vstupenky je 300 Kč. Kdo však má zájem přispět vyšší částkou, může si zakoupit tzv. VIP vstupenku v hodnotě 800 Kč, kterých je omezené množství.

Koncert podpořila Česká filharmonie, Copy General, Český rozhlas 2 – Praha, MF Dnes, smART communication, všichni umělci vystoupí bez nároku na honorář.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006