O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Slavnostní premiéra Kameňáku 3

autor : Veronika Coufalová , vydáno : 20. 01. 2005

Na platnách kin právě probíhá premiéra nového filmu Zdeňka Trošky – Kameňák 3. Opět se setkáme s Novákovými, Kohnovými, babkou Kropáčkovou – která po druhém díle se stala “Idolem Kameňákova” i ve svých úctyhodných 80-ti letech, navíc se objeví Richard Genzer jako prodavač v Zoo (ale pro ostatní spíše je to náš klasický Zverimex), Doly Buster – pornohvězda, kterou slíbí Kohn svému přebornickému fotbalovému družstvu.

Další hvězdou je Josef Carda, který si zahrál šikovného elektrikáře, a že je to odborník na slovo vzatý se můžete v “trojce” přesvědčit. A dovršením toho všeho je menší rodina Rómských spoluobčanů, kteří se přistěhují do sousedctví Novákových, největší radost z sousedů má paní Vilma, která je nadmíru spokojena.

Kameňák 3 je 100% směsicí smíchu, vtipů a směšných situací. Pokud zrovna potřebujete si zvednout náladu, tak tento film je přímo stvořený pro chmurné nálady a dalších deprese, I ten nevyhlášenější psychiatr by vám předepsal minimálně jedno shlédnutí.

V paláci Blaník se sešel velký počet nadšenců tohoto filmu, samozřejmě nechyběly ani hvězdy a přední celebrity – Vašek Vydra, který bohužel se nemohl zúčastnit hned od začátku, ale přišel aspon na raut, Jana Paulová, které zářil úsměv na všechny strany, je vidět, že je to vyrovnaná osobnost s přirozeným charismem, Dana Morávková, Václav Glazar se svým přítelem, Josef Laufer, Josef Carda, Eva Tauchenová, Jan Skopeček, Lubomír Lipský, Hana Čížková, Oleg Reif, Lumír Olšovský a řada dalších.

Nechyběla tu ani Gábina Partyšová se svým vypráskaným týdnem.

Jediná Doly Buster chyběla, ale tu hbitě nahradila naše další nova celebrita a to Ester Ládová, kolem které se točilo vícero mladých pánů.

Zábava byla v plném proudu, číšníci nestačili dolívat víno, barman hbitě míchal koktejly a stoly se prohýbaly nespočetnými dobrotami, které nabízel jediněčný raut.

Největšího překvapení se dostalo Zdeňkovi Troškovi, producentovi Jiřímu Pomeje a Pavlovi Páskovi, kteří obrdželi “Platinové ocenění”.

A to už byl pořádný impuls k oslavě až do brzkých ranních hodin.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006