O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Vídeňský ledový sen podesáté

autor : Compress , vydáno : 26. 01. 2005

Hlavní událost vídeňské zimní sezony je od minulého pátku v plném proudu: náměstí před Vídeňskou radnicí patří až do začátku března všem, kdo mají rádi bruslení a led. Jubilejní desátý ročník Vídeňského ledového snu přináší přináší navíc několik novinek.

Neobvyklá ledová show, provázející stoletou historií rakouského krasobruslení, zahájila v pátek 21. ledna další, letos již desátý ročník největší zimní akce v rakouské metropoli – Vídeňský ledový sen. Kluziště o celkové rozloze 1800 m2 spolu s tradiční dráhou na metanou bude milovníkům bruslení k dispozici až do 6. března. Hlavní letošní novinkou je 270 metrů dlouhá romantická „stezka snů“, jež protíná přilehlý Radniční park přímo v centru města. Vídeňský ledový sen představuje jedno z největších venkovních ledových kluzišť na bruslení v Evropě.

Vídeň iniciovala vznik této pro samotné centrum metropole poněkud neobvyklé akce již v roce 1996, aby zimní život města obohatila o výraznou atrakci. Vídeňský ledový sen, který se od té doby před vídeňskou radnicí každoročně koná po 45 zimních dní, tak tvoří důstojný pendant k letnímu hudebnímu filmovému festivalu.

Kromě bruslení a metané čeká návštěvníky Vídeňského ledového snu bohatý zábavní program, pestrý výběr kulinářských specialit z celého světa i zajímavé akce pro děti. Ledovou plochu je možné využívat denně od deváté hodiny ráno až do jedenácté hodiny večerní. Brusle lze samozřejmě zapůjčit přímo na místě. Další informace na www.wienereistraum.com.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006