O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Tip na příjemný páteční večer

autor : Redakce , vydáno : 27. 01. 2005

Milý, komicky laděný, geniálně prostý příběh o hledání lásky a porozumění, o soudržnosti a láskyplných vztazích v rodině. Vznikl již před padesáti lety, stal se předlohou pro stejnojmenný legendární film a dodnes přitahuje snad každého - OBCHODNÍK S DEŠTĚM.

V Divadle Na Prádle, Besední 3, Praha 1 Kampa – Újezd

28. ledna v 19.30 hodin

Hrají: Igor Bareš, Kateřina Březinová, Petr Křiváček, Lukáš Král, Jakub Saic a další

Režie: Petr Hruška

…Sympatickým rysem režie Petra Hrušky je, že upřednostnil komický prvek hry, a právě to dodalo inscenaci šťávu. Přitom ale nejde o výrazně komickou stylizaci postav, jen si v tom kontrastu uvědomíme, jak někdy naše velké problémy mohou z vnějšího pohledu působit trapně komicky… Překvapením pro mnohé asi bude obsazení Igora Bareše do role fanfaróna Starbucka. Od režiséra bylo výborným tahem obsadit tohoto charakterního herce do role, automaticky přisuzované krásným mladým mužům. Není jistě těžké (jak pro Lízu, tak pro diváky) zamilovat se do krásného romantika … ale tady nás Starbuck musí přesvědčit. A daří se mu to náramně. Starbuck vstupuje na scénu jako pochybná existence, zarostlý, v legračních kostkovaných kalhotách a odřeném klobouku. Síla jeho osobnosti je v tom, co odhalujeme postupně. Ten obrovský potenciál fantazie, schopnosti prodat po vzoru středověkého mastičkáře cokoli, přesvědčit lidi o tom, o čem přesvědčeni být chtějí. Starbuck se nám před očima z obyčejného strejdy proměňuje v sympatickou bytost, člověka, který se celý život potýká sám se sebou, člověka nešťastného, hluboce vnímavého ke skrytým bolístkám ostatních. To, co Bareš umí zahrát očima, dokáže u nás jen málokterý herec. Bezprostřední blízkost, z které máme možnost jej sledovat, zážitek ještě umožňuje. Inscenace si nehraje na velké umění, ale je takovou příjemnou, drobnou kapkou pozitivní energie, kterou v dnešní době plné katastrof potřebuje každý z nás… (Jana Soprová – Scéna.cz)

kontaktní telefony: +420 257 320 421 +420 603 543 612 www.napradle.cz • e-mail: divadlo@napradle.cz besední 3 • 118 00 praha 1-malá strana

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006