O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Vzácné orchideje v bývalých císařských zahradách

autor : Compress , vydáno : 30. 01. 2005

Dům motýlů v zahradě Burggarten v centru Vídně září barvami po celý rok. K pestrobarevným živočichům se však nyní přidružily tropické květy – do konce ledna tu probíhá velká přehlídka orchidejí.

V obrovském skleníku zvaném Palmenhaus je nyní k vidění na dva tisíce druhů orchidejí. Expozice je zaměřena především na Střední a Jižní Ameriku. Jako obzvláště výjimečný exemplář je prezentován druh Ludisia discolor, vyznačující se nápadně krásnými listy, tvarem a barvou květů i celkově zajímavým vzrůstem. Tato terestrická orchidej (roste v půdě) s bílým květenstvím je 30 až 40 centimetrů vysoká. Základní barva jejích listů je tmavě hnědočervená se světlými červenými proužky v podélném směru. Obdivovat lze dále nejrůznější druhy těchto exotických rostlin – od rozličných orchidejí phalaenopsis, oncidium, cattleya až po paphiopedilum.

Přehlídkou orchidejí doprovázejí návštěvníky samozřejmě stovky motýlů, kteří jsou zde doma po celý rok. Dům motýlů je ve skleníku v bývalých císařských zahradách Burggarten od roku 1998 a skýtá domov celkem 300 druhům exotických motýlů. – Výstava orchidejí probíhá ve skleníku Palmenhaus do 30. ledna 2005. Otevřeno je denně od 10 do 15.45 hodin. Vstupné pro dospělé činí 5 eur, pro děti nabízí Palmenhaus slevy.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006