O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Poslední čekatelé na hvězdnou pěchotu

autor : Vlasta Remišová , vydáno : 31. 01. 2005

„Nikdy na to nezapomenem. Opravdu.“ Ani ve čtvrtém kole nebyli diváci ušetřeni alternací božského Káji, kdy již při vstupu soutěžícího „4600“ dostala porota záchvat smíchu. I takový byl v Praze čtvrtý díl Česko hledá Superstar II.

Poslední díl, ve kterém jsme ještě mohli vidět skutečně různé zpěváky, byl odvysílán v neděli 30.1. 2005. Chvílemi jsem skutečně nechápala, jak může někdo, kdo ani neumí pořádně přečíst text z papíru, přemýšlet o kariéře zpěváka. Nebo to byla špatná, velmi špatná recese? Každopádně to pro dotyčné zúčastněné byla ztráta času.Tato soutěž, ať už ji kritizujeme jakkoli, je soutěž talentů. Tedy lidí, kteří skutečně chtějí zpívat, umějí zpívat… A myslím, že jeden z předpokladů pro zpívání písně je umět text. Tedy se na výstup před porotou připravit alespoň tak, že se nějaký text naučím. Neměl by to být problém na jeden den – ale soutěžící věděli jistě mnohem déle dopředu, že se účastní pěvecké soutěže…

„Já vás fakt nesnášim, pane Soukupe!“, „Můžete si říkat co chcete, ale já umím zpívat docela dobře a jestli to někdo neslyší, tak ať si vytře uši.“, „Jste fakt hnusný!“, „Trochu lidskosti by neškodilo…“ – takové a další výroky vzkazovali neúspěšní soutěžící porotě. Ta v posledním díle nebyla až tak „ostrá“ jako obvykle. Nejdrsnější a snad i nejvtipnější reakce byla odpověď pana Horáčka: „To, co děláte, je pro mě nechutný a nedokážu to skoro přežít.“ Přesto šel 19 letý Jan – zpěvák v cirkuse – do dalšího kola. Doufá, že v budoucnu bude krotitel šelem – v lesklém flitrovém obleku by se chtěl pohybovat v kleci se čtyřmi černými pumami. Chce mít vlastní cirkus – a už i ví jak na to: zamiloval se do šéfovy dcery.

Do dalšího kola postoupili také „Barbie a Ken“. 21 letá Světlana, příležitostná modelka („S Vaší vizáží jsem očekávala něco horšího.“), a 19 letý Adam – „Ve Vašem věku se dá ještě něco dělat. Vaše výbava hlasová není až tak kvalitní jako ta venkovní, ale když se to dá dohromady, můžete jít dál.“ S těmi slovy propustil profesor Klezla Adama, jehož pan Horáček označil jako druhého Ivánka z pohádky Mrazík.

Objevila se také sestra Veroniky Zaňkové, která jako první vypadla z finálové desítky minulé soutěže, 16 letá Klára Zaňková. Příliš pochval si od poroty nevysloužila, ale přesto jde dál – s doporučením, aby se napříště objevilo v projevu více citu a výrazu. „Jste dobrý umytý holky, ale trochu toho lidskýho tepla…“ Podle Michala Horáčka byl snad právě toto důvod, proč Veronika vypadla tak brzy.

Nejen zpěváci, ale také imitátor mnoha různých hudebních nástrojů, jenž si vysloužil potlesk poroty, byl v neděli k vidění na televizní obrazovce. 21 letý Daniel předvedl neuvěřitelné kousky, ze kterých byla porota doslova unesena. Všem bylo jasné, že zpěvák z Daniela nebude, ale zastoupit jen svou pusou celou kapelu neumí jen tak někdo. Pěkné.

Mohli jsme také zjistit, jak zní zpěv v jazyce arabském, farsí, sanskrtu, hebrejštině, arménštině nebo romštině.

Příští dva díly Česko hledá Superstar II bude záznam z pražského Divadla komedie, kde ze 135 soutěžících postoupí „pouhá“ padesátka.

Takže: „Jděte na panáka.“

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006