O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


NAAkup.cz aneb Revoluce v elektronickém obchodování na českém internetu !

autor : Redakce , vydáno : 01. 02. 2005

Česko se konečně dočkalo internetové služby, která tu zatím chyběla. Český zákazník nyní díky Naakup.cz přehled o tom, ve kterém internetovém obchodě dostane svůj produkt v požadované kvalitě a za co nejvýhodnějších podmínek. Ve světě již podobné systémy existují (Froogle.com, Idealo.de)

Mladý vývojový tým přichází s touto novinkou, která od základů změní přístup k nakupování prostřednictvím internetu. Uživatelům internetu se tak dostává do ruky mocná zbraň, díky níž svůj pobyt u počítače výrazně zefektivní.

Portál Naakup.cz umožní uživatelům vyhledávat internetové obchody a zboží v nich, čímž vyplní prázdné místo mezi českými vyhledávacími službami.

Projekt realizovala skupina programátorů a webdesignérů a grafiků s názvem OnLine Služby (OLS.cz) za vydatného přispění několika externistů a pod vedením tvůrce projektu a ředitele portálu Naakup.cz, Marka Soldáta a Michala Kandra, marketing managera projektu.

Nápad na vytvoření portálu vznikl na podzim roku 2004. Původně ho měla mít na starost skupina několika lidí z různých firem z oboru. Tento záměr však nevyšel. a Na konci prosince proto Marek Soldát přišel s novým návrhem projektu, který se již podařilo realizovat. Jan Beneš vymyslel trefný název (který se registroval jako doménové jméno 27. 12.) a vše ostatní již běželo velmi rychle. Doslova během několika dní byl vytvořen realizační tým a v prvních týdnech roku 2005 byla již zahájena tvorba samotného vyhledávače.

„Portál Nakup.cz umožní zákazníkovi rychle a jednoduše nalézt zboží, které právě hledá. Nemusí přitom procházet spoustou nepodstatných a nepotřebných odkazů, které dostane při hledání produktu v běžných vyhledávačích. Ušetříme mu tím spoustu času a stresu, který může využít jinak.“ popisuje funkci Naakupu jeho marketing manager, Michal Kandr

„Doufáme, že tento projekt bude opravdovým přínosem pro český internet a posune tak české elektronické obchodování na evropskou úroveň. Jisté pokusy o vytvoření takového portálu již u nás byly, ale Naakup.cz vzhledem k velikosti svojí databáze, která čítá stovky tisíc položek, nemá konkurenci.“ uvedl Marek Soldát, ředitel projektu.

Portál tvoří čtyři následující částí:

- vyhledávání v internetových obchodech

- vyhledávání ve zboží

- katalog obchodů

- katalog zboží

Registrace obchodu do systému je zcela zdarma. Majitelé internetových obchodů tak získají od portálu Naakup.cz další možnost propagace a tím pádem i nové zákazníky, kteří by se k nim jiným způsobem pravděpodobně nikdy nedostali.

http://www.naakup.cz/

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Nic noveho pod sluncemRadek Nagovsky2-. -0. 2005, 01: 1
   Nic noveho pod sluncemMarek Soldát2-. -0. 2005, 01: 1
Je to revoluceJan Bílek2-. -0. 2005, 01: 1
   Je to revoluceMarek Soldát2-. -0. 2005, 01: 1
PR?Alík2-. -0. 2005, 02: 1
kritikaTryhubova4-. -0. 2005, 14: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006